:
8

Гоза Руслан/Максимов Дмитро/Мищук Анатолій

Журибіда Володимир/Журибіда Віктор/мал/

Без перемог до шостого туру підійшли футзалісти «Фіміаму», маючи одне очко у турнірній таблиці та відповідно дев’яте місце. З трьома очками до звітної гри підійшов ФК «Топільно», посідаючи сьому сходинку турнірки Першої ліги. Тридцять три секунди знадобилось Сергію Ойовичу, аби господарі повели у рахунку. Тож гра розпочалась практично без розвідки та у високому темпі. Більш наполегливо на початку атакували «церковники». І на 2-й хвилині цілком заслужено уже вели в рахунку 2:0 – відзначився Олександр Потурай. Згодом протягом п’яти секунд футзалісти «Фіміама» двічі фолили і, здавалось, ініціативу перехопив ФК «Топільно». Та дубль на 5-й хвилині від Сергія Ойовича довів, що господарі всерйоз налаштовані на перемогу! До того ж, надійно грав і воротар «Християн», відбивши прицільний удар Артема Присяжнюка. Ще більш вагому заявку на перемогу на 8-й хвилині зробив Юрій Мартинюк – 4:0. Після чого футзалісти з Топільно скористались тайм-аутом. Схоже, такий хід пішов на користь гостям. І уже на 9-й хвилині Андрій Сасовський з пенальті один м’яч відіграв. Натомість, з 10-ї хвилини напруга у грі зростала. Арбітрам неодноразово доводилося фіксувати не лише фоли, але і застосовувати «гірчичники». А останні три хвилини тайму уже повністю були за гостями. На 13-й хвилині Вадим Шутовський після передачі автора першого голу скоротив рахунок до двох м’ячів. На 14-й Володимир Рибальченко відзначився після розіграшу аута, і перевага «Фіміама» уже була мінімальною – 4:3! А за 23 секунди до завершення тайму «дубль» Вадима Шутовського перевагу господарів звів нанівець, і на перерву команди пішли за нічийного рахунку 4:4!

Продовження бойової, безкомпромісної, а подекуди і грубої боротьби команди демонстрували і з початку другого тайму. На початок 19-ї хвилини у «Фіміама» було уже три фоли. На 19-й хвилині забив Роман Бондарук і гості уже вперше за матч були попереду – 4:5. Не найкращим чином на 21-й хвилині зіграв воротар «Топільного», і м’яч опинився у його воротах після не надто сильного удару Олександра Потурая – на табло була знову нічия – 5:5! На 23-й хвилині за друге попередження арбітри вилучили воротаря, і «Фіміам» залишився в меншості. Андрій Сасовський миттєво реалізував зайвого, і «Топільно» повело у рахунку – 5:6. На цій же хвилині гості за перебір фолів суперником заробили ще й дабл-пенальті. Десятиметровий удар Андрій Сасовський пробив менш вдало, ніж шестиметровий, і рахунок залишився незмінним. Для порятунку гри останню хвилину зустрічі «Фіміам» грав з п’ятьма польовими гравцями. Та забити гол їм так і не вдалося. Тож, здавалось, програний матч на початку гри ФК «Топільно» перетворив у вольову перемогу з рахунком 5:6!

Найкращий гравець матчу: Вадим Шутовський (Топільно)