:
8

Гоза Руслан/Шульгач Андрій/Літвінчук Леонід

Ярмоліська Яна/Журибіда Віктор

Шосте місце у «Респекта-2» та восьме у ФК «Стир» були після п’ятого туру волинського футзалу серед друголігових клубів, які зустрічались у черговому турі. Тож гра передбачалась бойовою та безкомпромісною. Без розвідки команди розпочали у даній грі. Йшла 34-та секунда, а «Респект-2» уже двічі пробив по воротах суперника – перший удар прийшовся у поперечину, другий завдяки чудовому сейву відбив воротар. На 2-й хвилині вихід один на один не реалізував Едуард Хрипа. На 3-й хвилині уже помилився воротар «Стиря», і Юрій Корнієнко вивів свою команду вперед. Надалі, загалом, гра проходила рівно. Провівши свої атаки, обидва клуби миттєво поверталися в захист та не дозволяли нападникам атакувати з вигідних позицій. Другий гол глядачі побачили лише на 7-й хвилині. Ударом під поперечину рахунок зрівняв Василь Пастух – 1:1. З перемінним успіхом грали суперники у другій половині тайму. І тут більше пощастило «Респекту-2», а «біло-блакитні» протягом десяти секунд створили два гольових моменти. Спочатку за 1 хв 36 секунд до завершення тайму Павло Панченко вивів «Респект-2» вперед. Згодом через дев’ять секунд господарі заробили стандарт, після виконання якого гостей врятувала стійка. Тож на перерву команду пішли за рахунку 2:1 на користь «Респекта-2».

П’ятнадцять секунд у другому таймі знадобилось Назару Шевчуку, аби відновити рівновагу. Та на 18-й хвилині «Респект-2» знову був попереду – «дубль» у виконанні Юрія Корнієнка. На тій же 18-й хвилині «Стир» міг і вчергове рахунок зрівняти. Проте удар зі стандарту метрів з десяти від Едуарда Хрипи воротар парирував. І все ж на 21-й хвилині гостям вдалось рівновагу відновити – на добиванні вдало зіграв Сергій Цимбалюк і зробив рахунок 3:3. Поступово територіальною перевагою заволоділи гості. «Респект-2» поодиноко контратакував. До завершення гри залишилось дві хвилини, як номінальні гості вперше у даній грі вийшли вперед після голу на 25-й хвилині від Василя Пастуха. Досить жорстко наприкінці зустрічі у відборі грали обидва клуби. По два «гірчичники» довелось арбітрам демонструвати футзалістам обох команд протягом однієї хвилини. На 26-й хвилині у «Респекта-2» було п'ять командних фоли та третє попередження. Але команда не здавалася і пішла ва-банк з п'ятьма польовими гравцями. Проте рахунок так і не змінився: вольова перемога «Стиру» з рахунком 3:4!

Найкращий гравець матчу: Василь Пастух (Стир)