:
8

Максимов Дмитро/Бродовський Руслан/Хомич Анатолій

Стащук Леонід/Волинець Юрій

Недільний вечір звів на майданчику двох аутсайдерів Вищої ліги. Тому гра обіцяла бути цікавою, адже втрачати очок жодна з команд не мала наміру. Першими пішли в бій пішли гравці «Куража», які грали першим номером і більше контролювали м’яч. І вже на початку зустрічі Дмитро Бабенко «пробрався» крізь захист і відкрив рахунок – 0:1. Після забитого м’яча гра оживилася і команди обмінялися небезпечними моментами. Тарас Папко втратив можливість зрівняти рахунок, а дальні удари Яручика та Папка вкотре парирував голкіпер Костянтин Юцик. В кінцівці тайму ініціативу перехопили господарі і добилися успіху: Тарас Папко зрівняв рахунок – 1:1. Гості нарощували темп гри у відповідь і перехопили ініціативу, проте гравці «Пірванче» також йшли вперед  у відповідь, хоча і їм бракувало влучності. Та все ж за дві хвилини до закінчення тайму Ігор Шевельов вивів господарів вперед – 2:1. На останніх секундах тайму Олександр Повідзьон міг знову зрівняти рахунок, але м’яч влучив у стійку. За мінімальної переваги господарів команди пішли на перерву.

Другий тайм видався бойовим і щедрим на голи. Вже з перших секунд «червоно-чорні» пішли у наступ. Господарі грали в основному від оборони. Багато роботи виконував їх голкіпер. Гра набирала гостроти та швидкості. Почалися справжні «футбольні каруселі». Спочатку пройшла контратака господарів – братів Скулинців, і Роман втретє засмутив гостей – 3:1. Через кілька секунд Шевельов забив четвертого, грамотно розібравшись з голкіпером – 4:1. Отримавши гандикап у три м’ячі, господарі дещо знизили темп, за що одразу були покарані. Протягом однієї хвилини Богдан Гладун поклав два м’ячі у їх ворота, скоротивши розрив до мінімуму – 4:3. А ще через хвилину Богдан потужним ударом в нижній кут зрівняв рахунок, забивши свій третій у цій грі – 4:4! Інтрига в грі зросла. Жодна з команд не хотіла поступатися одна одній, а гравці почали показувати швидкісний «відкритий футзал». Останні хвилини гри запам’яталися гостротою і результативними атаками. За чотири останні хвилини команди п’ять разів вразили ворота. Спочатку Шевельов вкотре вивів «Пірванче» вперед – 5:4. Після розіграшу кутового Гладун знову зрівняв рахунок – 5:5. Артур Яручик знову потішив господарів голом, а Роман Скулинець закріпив їх перевагу – 7:5. За дві хвилини гості пішли ва-банк і почали грати у п’ять польових, щоб врятувати гру. І за 29 секунд до закінчення гри Антон Березовський скоротив рахунок – 7:6! Утім, подальший натиск гостей не увінчався успіхом і вони знову залишили майданчик без залікових пунктів. А гравці «Пірванче» здобули другу перемогу в «регулярці» і покращили своє турнірне становище.

Найкращий гравець матчу: Богдан Гладун (Кураж)