:
1

Максимов Дмитро/Хомич Анатолій/Кірепко Анатолій

Джафарова Олександра/Гетьман Василь

Звітний поєдинок завершував суботній футзальний вечір у СК ВНУ. Обидва суперники не хапають зірок з неба в нинішній "регулярці". І якщо друга команда "екологічних будівельників" вже встигла відчути і смак перемоги, і розділити очки з опонентами на паркеті, то представники стратегічного об'єкту обласного центру за чотири стартові тури не зуміли жодного разу зачепитись за залікові бали.

Напевно саме тому так бурхливо, гучно та радісно «жовто-блакитні» святкували несподіване взяття воріт суперника на 10-й хвилині матчу, коли Вадим Корнелюк перехопив м'яч у центральній зоні і, не роздумуючи, потужно пробив здалеку, чим застав зненацька воротаря з Олики Владислава Пушку. Ця радість від маленького тріумфу була надто короткою за проміжком часу, адже відразу після розіграшу з центру, «зелені» провели стрімку атаку, яку точним ударом завершив Іван Дмитрук. А ще за дві хвилини восьмий номер номінальних гостей допоміг відзначитись Іллі Шунькевичу. Тож відпочивати команди пішли за мінімальної переваги команди з Олики. Та все ж таки фортуна в цій зустрічі була на стороні команди авіазаводу, коли Олександр Бичук забив єдиний гол на дві команди в другій половині зустрічі та приніс таке довгоочікуване та вистраждане перше очко для "Мотора" в чемпіонаті. В підсумку бойова нічия 2:2!!!

Найкращий гравець матчу: Дмитрук  Іван (ВудЕкоБуд-2)