:
2

Максимов Дмитро/Кірепко Анатолій/Хомич Анатолій

Джафарова Олександра/Гетьман Василь

Одноосібний лідер третьолігових перегонів дуже серйозно, по-професійному налаштувався на матч проти одного з аутсайдерів дивізіону. Кількісний склад виконавців у команді "White Band" втричі перевищував їх опонентів з другої команди «Пекарів». Але, як каже народна мудрість – "кількість не завжди означає якість", проте не в нашому конкретному випадку. Як не намагались досвідчені Вадим Вознюк, Юрій Шаула та їх партнери чинити гідний супротив лідерам першості, більш-менш якісно це в них виходило лише в першому таймі, доки вистачало фізичних кондицій. Не маючи на лавці для запасних жодного резервного гравця, важко розраховувати на позитивний результат в матчі з фаворитом. Теремнівчани вели достойну битву до 20-ї хвилини матчу, дозволивши грацям у білих футболках лише двічі відзначитись у своїх воротах, але в "ендшпілі" цього протистояння номінальні господарі влаштували справжній голепад, здобувши закономірну суху перемогу 7:0!!!

Слід відзначити відразу трьох авторів «дублів» у складі  "вайтбендівців": це Роман Ярмощук, Микола Ніканоров та Владислав Марценюк, а ще один гол записав до свого активу Віталій Кромський. Тож лідери здобули вже четверту перемогу при одній нічиїй і продовжують перебувати на вершині Третьої ліги. А з такою відповідальністю, як вони підходять до матчів, мало хто здивується, якщо команда "White Band" залишиться на вершині і на фініші першості.

Найкращий гравець матчу: Ніканоров Микола (White Band)