:
4

Бродовський Руслан/ Мельник Олег/Мищук Анатолій

Басун Ярослава/Журибіда Віктор

По п’ять очок було у суперників по Другій лізі волинського футзалу після п’яти турів та, схоже, середина турнірної таблиці настільки щільна, що лише за додатковими показниками «Вишків» був сьомим, а «Стир» п’ятим. Отже, гра передбачалась бойовою та безкомпромісною. На початок матчу незначна територіальна перевага була за «Вишковом». Тож перший гольовий момент і гол були також за номінальними господарями. На 4 хв удар Андрія Лобанова прийшовся у стійку, який на добиванні також був першим і рахунок відкрив. Згодом територіальна перевага господарів стала переростати у забиті голи. Підтримав свого партнера у реалізації моментів на 6 хв Микола Наконечний, і рахунок став 2:0. Йшла 7 хв і «дублем» знову відзначився автор першого голу. На 9 хв Едуард Хрипа дещо скоротив рахунок, коли його перший удар парирував воротар, а перед другим капітулював. Та, схоже, «Вишків» цього ігрового дня було уже не зупинити. Ще до перерви хет-трик Андрія Лобанова та гол Богдана Репецького встановили результат першого тайму 5:1 на користь господарів.

У другому таймі глядачі також побачили шість голів, різниця лише в тому, що забивали лише вишківчани. Незважаючи на деякий сумбур у грі обох команд з початку другого тайму, з 18 хв глядачам нудьгувати не довелось. Саме тоді «дублем» відзначився Микола Наконечний. Перевага господарів у рахунку була досить відчутна, та апетит забиванню голів не припинився. На два нереалізовані моменти на 19 хв та 21 хв від «Стиря» «Вишків» відповів забитими голами Богдана Репецького та Захара Возняка. А до повного розгрому «Стиря» довели голи на 26 хв та 28 хв відповідно «хет-трик» Миколи Наконечного та «дубль» Богдана Венського. Результативна перемога «Вишкова» - 11:1!

Найкращий гравець матчу: Микола Наконечний (Вишків)