:
8

Мищук Анатолій/Бродовський Руслан/Мельник Олег

Бсун Ярослава/Журибіда Віктор

Перед початком п’ятого звітного туру у суперників було по шість очок і відповідно п’яте та шосте місця у турнірці П’ятої ліги. Досить активно розпочали гру футзалісти обох команд, та комбінаційних дій не проглядалось за жодною. Хаотичний безгольовий футзал продовжувався аж до 5 хв. Саме тоді Микола Лавренюк отримав передачу з аута від Богдана Кудими, замкнувши дальню стійку, відкрив рахунок у грі – 1:0. Після пропущеного голу «Любарт» більш бережно ставився до контролю над м’ячем і намагався свої атаки організовувати та розвивати до вірного. «Бубнів» в обороні грав досить надійно та обережно, а заодно і не дозволяв супернику вийти на зручну ударну позицію. Більше того, за першої ж можливості атакував у відповідь. Тут і підловив «Любарт» свого суперника на 9 хв, а Віталій Борзов рахунок зрівняв – 1:1. Під кінець першого тайму темп гри дещо знизився. Такий перебіг подій пішов на користь футзалістам з «Бубнова». І остання хвилина тайму була повністю за ними. Спочатку за 59 секунд до його завершення господарі отримали стандарт, який виконали досить прямолінійно, а згодом гол у роздягальню за 6 секунд до сирени оформив Віктор Ситник – 2:1.

З початку другого тайму м’ячем більше володів «Любарт». На 16 хв «червоно-чорні» навіть заробили право на кутовий. Та його виконання було настільки невдалим, що третій гол опинився саме у їх воротах. Перехопивши м’яч, «Бубнів» пішли у швидкий відрив за участю трьох нападників, які організували чудову комбінацію в один дотик, а Микола Лавренюк  направив кулястого з метра в порожні ворота – 3:1. На 20 хв Вадим Пігула рахунок скоротив. На 23 хв чотири кутових поспіль розігрував «Бубнів» - усі безуспішно. На 23 хв хорошу атаку організував «Любарт» - виручив воротар. А от кінцівка матчу вийшла досить результативною. За дві хвилини до завершення гри «Бубнів» знову мав перевагу у два пункти. Та як згодом з’ясувалось, це не гарантувало їм перемогу у грі. Два м’ячі на 25 хв від «Любарта» у виконанні Сергія Гребенюка та Сергія Марчука встановили кінцевий результат, який засвідчив результативну нічию 4:4 гідних одне одного суперників.

Найкращий гравець матчу: Микола Лавренюк (MARKSON Бубнів)