:
2

Котельчук Ігор/Мельник Олег/Журибіда Володимир

Лойко Павло/Журибіда Віктор

Сусіди по турнірній таблиці зустрічались у п’ятому турі серед п’ятилігових клубів. «ТТІ-2» з дев’ятиочковим багажем на початок гри були другими, з сімома очками «Olam-Kesef-2» – третіми. Стартові хвилини матчу суперники розпочали не надто активно. Саме за такої гри в атаці більше часу проводили номінальні господарі. На 4 хв перший тривожний дзвоник і пролунав для гостей. Після удару нападника «ТТІ-2» кулястий влучив у стійку. Але, як інколи буває, атакувала одна команда, а забивала інша. Практично під час першого небезпечного моменту біля воріт шахтарського міста лідер «ОламКесеф» Тарлан Гаджиєв відкрив рахунок у грі. 8 хв запам’яталась обопільними контрвипадами, та рахунок залишився незмінним. На 9 хв в атаках знову перевага на боці «ТТІ-2», але м’яч вперто оминав ворота суперників, заодно свою майстерність демонстрував і воротар гостей. Загалом під диктовку підопічних Юрія Демуса проходила вся друга половина тайму. Та не перерву команди пішли за рахунку 0:1 на користь гостей.

Другий тайм футзалісти з Нововолинська розпочали атакою без удару по воротах. Згодом їх активність переросла в удари повз рамку. Натиск «ТТІ-2» зростав, атаки ставали більш акцентовані та небезпечні. І, говорячи мовою футзалу, гол назрівав. Це і сталось на 16 хв – рахунок зрівняв Юрій Байдала. Та нічийний рахунок утримувався недовго, через 25 секунд «ОламКесеф» знову вийшов уперед – відзначився Вадим Потоцький. На 20 хв з вигідної позиції не забив двічі Максим Кондаревич. А от з 21 хв територіальна перевага повністю за Нововолинськом. І тут якість атакуючих дій ще й перетворилася у кількість забитих голів. На 21 хв на табло уже рівновага завдяки голу Давида Лисиці. Схоже, це і стало переломним моментом у грі. На 22 хв «ТТІ-2» забив двічі – голи на рахунку Дениса Пащука та Михайла Смаля. На 24 хв та 25 хв за Нововолинськ забили Денис Пащук і Юрій Байдала. Не залишилась без гола і остання хвилина. За 41 секунду до завершення гри Артем Ігнатійчук встановив остаточний рахунок 7:2 на користь «ТТІ-2».

Найкращий гравець матчу: Денис Пащук (ТТІ-2)