:
6

Журибіда Володимир/Літвінчук Леонід/Хомич Олена

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

З абсолютно однаковими показниками після третього туру підійшли звітні суперники по Четвертій лізі: по нуль очок у багажі та з різницею у мінус сім балів серед забитих та пропущених голів, відповідно, поділивши у турнірній таблиці восьму та дев’яту сходинки. На 1-й хвилині гри в атаці більше були гравці ФК «Дубнівська». На початок 2-й хвилини три удари поспіль по воротах суперника наніс уже «Ветеран». Схоже, це і окрилило номінальних гостей на подальші атаки, і під завісу тієї ж 2-ї хвилини вони уже були попереду – 0:1. Не забарився за «Ветераном» і другий гол – на початку 3-ї хвилини «дублем» відзначився Ілля Януль – 0:2. Скоротити рахунок на 5-й хвилині господарі могли завдяки швидкій контратаці за участю трьох гравців, та справа до удару по воротах так і не дійшла. А от піти у відрив на 6-й хвилині «Ветеран» свій шанс не втратив. До забитих голів Ілля Януль додав ще й асист, і Юрій Мосьпак збільшив рахунок до 3:0 на користь своєї команди. Ще один шанс ФК «Дубнівська» втратила на 8-й хвилині, а згодом і на 9-й, де небезпечні моменти створювалися, проте реалізація була не на найкращому рівні. Не використав вихід один на один на 11-й хвилині й «Ветеран». Тож перша половина гри так і завершилася з рахунком 3:0 на користь футзалістів зі Струмівки.

Початок другого тайму був знову за «Дубнівською». На 15-й хвилині Андрій Чернов не влучив практично в порожні ворота з метра. За це його команда ледь не поплатилась голом у власні – атака «Ветерана» завершилась ударом у стійку. Обопільні контрвипади суперники провели на 18-й хвилині – в останню мить бездоганно грали воротарі. На 19-й хвилині два удари в «молоко» були за «Дубнівською». Втратив свій шанс відзначитись на тій же 19-й хвилині й «Ветеран»: нападнику не вдалося переграти воротаря після виходу віч-на-віч. Загалом кінцівка матчу проходила зі змінним успіхом в атаках, проте без забитих голів. Не вдалось це зробити номінальним господарям і на останній хвилині, коли до атакуючих дій команда залучила п’ять польових гравців. Тож нульова нічия у другому таймі та перевага у три м’ячі у першому приносить перші три очки «Ветерану» зі Струмівки і покращує його шанс принаймні на боротьбу за виживання.

Найкращий гравець матчу: Ілля Януль (Ветеран)