:
8

Леончук Олександр/Леончук Олександр/Попко Максим

Лойко Павло/Журибіда Віктор

Досить безкомпромісно грав «Акцент» у попередніх турах Вищої ліги волинського футзалу – одна перемога і три нічиї, і загалом до звітної зустрічі у колективу було четверте місце. Суперник же стартував досить невдало – чотири поразки з чотирьох, у підсумку – остання сходинка у турнірці. Дві хвилини знадобилось «Акценту», аби довести глядачам, що саме вони є фаворитами у даній грі. Гол на рахунок записав Роман Ковалюк, і «Акцент» уже був попереду – 1:0. Та, схоже, футзалісти «Куража» у цій грі всерйоз намагались поборотись за перші очки у чемпіонаті. Пропустивши гол, гості провели два поспіль небезпечні контрвипади. Більше того, на 5-й хвилині гра переважно відбувалася на половині майданчика «Акцента». Як наслідок цього, на 6-й хвилині Богдан Гладун рахунок зрівняв – 1:1. Надалі на майданчику точилася рівна боротьба зі змінним успіхом володіння м’ячем то однією, то іншою командою. А от у реалізації більше щастило номінальним господарям. Заробивши стандарт на 8-й хвилині, під час його реалізації за «Акцент» відзначився Денис Шворак – 2:1. А те, що Денис є справжнім майстром виконання стандартів, підтвердилось ще й за 23 секунди до завершення тайму. Саме його гол у роздягальню встановив підсумок першого тайму 3:1 на користь «Акцента».

Щойно розпочався другий тайм, як «Кураж» знову сфолив. Але на цей раз виконання стандарту не надто вдалося і обійшлося без голу – «Кураж» виручила стійка. Загалом динаміка боротьби у другому тамі дещо зросла, швидкості збільшились, а сама гра проходила на зустрічних курсах. Безгольовий футзал продовжувався до 25-ї хвилини матчу. Спочатку помилка «Куража» у власному карному ледь не призвела до голу – м’яч прокотився в декількох сантиметрах від стійки. І як зазвичай буває, не забиваєш ти – забивають тобі. У відповідь пройшов швидкий контрвипад від «Куража», і гол Дмитра Бабенка скоротив рахунок до мінімуму. Але втрачати очки у цьому матчі господарі наміру не мали. Збільшивши темп гри у нападі та посиливши натиск на суперника, «Акцент» змусив захист «Куража» помилитись, і на 26-й хвилині Роман Ковалюк закріпив перевагу своєї команди до двох м’ячів – 4:2. До завершення гри жодній з команд відзначитись більше не вдається. Перемога «Акцента» закріплює команду Олександра Антонюка на верхніх щаблях турнірки. П’ята поразка «Куража» поспіль залишає команду на дні таблиці Вищої ліги.

Найкращий гравець матчу: Роман Ковалюк (Akcent)