:
5

Попко Максим/Шульгач Андрій/Леончук Олександр.

Лойко Павло/Журибіда Віктор

Першу та другу сходинки після чотирьох стартових турів серед вищолігових клубів волинського клубу посідали суперники цього протистояння на момент стартового свистка: у номінальних господарів було десять балів, на один менше – у гостей. 15 секунд знадобилось футзалістам з Олики, аби нанести удар по воротах – кіпер виявився напоготові. Вдруге не пощастило господарям і через хвилину, коли після удару нападника м’яч влучив у стійку. Загалом проглядалася картина, що з перших хвилин футзалісти з Олики застосовували пресинг по всьому майданчику, що дозволяло їм грати першим номером та володіти незначною територіальною перевагою. Але на 5-й хвилині небезпека виникла саме біля воріт «Вуд Еко Буду». Та вихід один на один нападника «Агромата» залишився безгольовим: обігравши воротаря, з гострого кута форвард у ворота не влучив. На 7-й хвилині господарі наважилися на удар з центра майданчика – кіпер потягнув м’яч з нижнього кута. Надалі «Олика» темп знизила і гра вирівнялась, «Агромат» проводив свої атаки. Та у другій половині тайму комбінаційного футзалу не виходило у жодної з команд. Здебільшого удари по воротах летіли з різних дистанцій та позицій, а рахунок на табло залишався нульовим до завершення тайму. За фолами також була нічия – 3:3.

Як і з початку першого тайму, так і на початок другого «Олика» в атаках мала перевагу. Проте тут уже кількість переросла в якість. Тимофій Денисюк на 18-й хвилині відкрив рахунок у грі. Схоже, даний гол додав йому впевненості, і ще за дві хвилини він же наважився на постріл з дванадцяти метрів, який знову став результативним – 2:0. «Агромат» не здавався і на 21-й хвилині організовував власний контрвипад, та завершальний удар заблокував захисник. Непогана комбінація за участю Назарія Цапа та Дениса Козловського вийшла у гостей на 22-й хвилині, і завдяки голу останнього рахунок було скорочено – 2:1. До завершення гри команди ще неодноразово обмінювались своїми контратаками. Та щастило тут більше футзалістам з «Олики». З п’ятнадцяти метрів на 27-й хвилині пробив Максим Кіпруха: удар вийшов настільки вдалим, що, влучивши у стійку, м’яч згодом влетів у ворота, і «ВудЕкоБуд» був уже попереду з рахунком 3:1. До завершення гри залишалась 31 секунда, «Олика» заробила стандарт неподалік карного суперника. До м’яча підійшов Тимофій Денисюк, і у вигляді «хет-трику» поставив жирну крапку у цьому матчі. Перемога «Вуд Еко Буду» – 4:1.

Найкращий гравець матчу: Тимофій Денисюк (Вуд Еко Буд)