:
5

Попко Максим/Леончук Олександр/Щербик Андрій

Лойко Павло/Журибіда Віктор

Чотири  стартових тури Вищої ліги принесли «Будівельникам» 5 очок, на очко менше мали «динамівці», тож гра обіцяла бути бойовою та безкомпромісною. Натомість з перших хвилин виглядало зовсім навпаки. Навіть перший удар по воротах номінальних господарів відбувся з далекої відстані, більше того ще й від кіпера гостей. 2-га хвилина пройшла практично без воріт. Команди намагались організовувати свої комбінації, та до ударів справа не доходила. Лише на початок 4-ї хвилини футзалісти з Пірванче двічі пробивали по воротах – перший удар відбив воротар, другий - пройшов повз ворота. Згодом таким же ударом в «молоко» відповів «ЛСТМ». Ближче до середини тайму темп гри дещо зріс, а заодно і виникали небезпечні моменти то біля одних, то біля інших воріт. На 6-й хвилині запам’ятався стандарт у виконанні Тараса Кабанова, який пробив не сильно, але на точність, і влучив у стійку. Поступово територіальна перевага переходила до господарів. На 9-й хвилині відкрити рахунок втратив можливість Ігор Махнюк. Та за декілька секунд доля подарувала йому ще один шанс, і нападник «ЛСТМ» покарав суперника за необачну помилку воротаря, який залишив свої ворота – 1:0. Зрівняти динамівці могли на 14-й хвилині, та воротар «Будівельників» їм цього не дозволив.

20 секунд у другому таймі знадобилось Тарасу Кабанову, аби закріпити успіх своєї команди та покращити статистику своїх бомбардирських якостей – 2:0. Ще через три хвилини після розіграшу кутового знову відзначився голеадор «ЛСТМ». Схоже, після цього моменту динамівці втратили інтерес до серйозного опору, і на майданчику розпочався відкритий швидкісний футзал. На 22-й хвилині Іван Костюк пробив у хрестовину метрів з п’ятнадцяти. На 23-й хвилині знову міг відзначитись Тарас Кабанов – виручив воротар, а на добиванні Олександр Прощерук пробив вище воріт. На 24-й хвилині стандарт з десяти метрів забив Роман Іваніцький. Йшла 25-та хвилина, і після сольного проходу від Тараса Кабанова рахунок став 5:0 на користь «ЛСТМ». Відзначився на 26-й хвилині і Роман Філь, проявивши свій бійцівський характер – 6:0. А крапку у цьому матчі за 47 секунд до завершення гри у вигляді автоголу поставив Роман Скулинець. Суха та результативна перемога «Будівельників» з рахунком 7:0!

Найкращий гравець матчу: Тарас Кабанов (ЛСТМ)