:
5

Максимов Дмитро/Кірепко Анатолій/Журибіда Володимир

Лойко Павло/Журибіда Віктор

Невдахи перших чотирьох стартових матчів серед п’ятилігових клубів зустрілись у звітному турі волинського футзалу. Лише по одному очку було у кожного з суперників і відповідно вони знаходились знизу в турнірній таблиці. Розпочали гру команди за невисокого темпу. На перші атаки «Олики-2» «Респект-3» відповідав своїми комбінаціями, щоправда без ударів по воротах. Загалом гра не була надто яскравою та динамічною, проте досить коректною. 4-та хвилина запам’яталась непоганою атакою номінальних господарів, яка була перервана фолом гостей, і на цьому гострота моменту завершилась. Запам’яталось і це, що «Вуд Еко Буд-2» уже на 5-й хвилині скористався тайм-аутом. Загалом гра проходила так, що часто через невимушені помилки футзалісти обох команд втрачали «кулястого» ще у центрі майданчика, і продовження для атак не відбувалося. Гра в один дотик також не виходила, адже тут уже не вистачало технічних та швидкісних якостей. Першу найбільш небезпечну атаку футзалісти з Олики провели на 7-й хвилині, однак м’яч після удару нападника пролетів в метрі від стійки. Перший небезпечний удар від «Респекта-3» на 9-й хвилині прийняла на себе стійка. Згодом – ще один удар поруч зі стійкою. Ніби і темп був невисоким, а на 10-й хвилині тайм-аут використав «Респект-3». Схоже, це більш на користь зіграло для суперника. На тій же 10-й хвилині Нікіта Бобир вивів «Олику-2» вперед – 1:0. А на 12-й хвилині суперники лише обмінялись ударами повз ворота.

Щойно розпочався другий тайм, а господарі уже заробили стандарт, виконання якого не зовсім вдалося, і рахунок залишився незмінним. Загалом, у другій половині гри команди переміщалися по майданчику більш активно. Силову боротьбу суперники нав’язували один одному все частіше. Та це призводило лише до накопичувальних фолів здебільшого у «Респекта-3»: на 16-й хвилині їх у «Поважних» було уже три. На 17-й хвилині господарі не реалізували вихід віч-на-віч з воротарем – останній був на висоті, а повторний удар від Тараса Козака на себе прийняла стійка. На 19-й хвилині до атак «Респекта-3» підключився Андрій Ткачук, та навіть завдав удару по воротах – візаві парирував. На 21-й хвилині «кулястий» секунд двадцять метушився у карному «Респекта-3», навіть влучив у стійку, та у ворота так і не залетів. Надалі до різноманітних способів в атаці вдавався «Респект-3», аби врятувати гру. Та ні комбінації, ні удари з різних позицій та відстаней і навіть гра у п’ять польових досягти бажаного не дозволили. Тож єдиний гол Нікіти Бобира приніс бажану мінімальну перемогу для «Вуд Еко Буду-2».

Найкращий гравець матчу: Андрій Ткачук (Respect-3)