:
5

Максимов Дмитро/Журибіда Володимир/ Кірепко Анатолій

Лойко Павло/Журибіда Віктор

Три поразки у «Мотора» та три перемоги у «БусМаркета-2» було після стартових турів у п’ятилігових клубів волинського футзалу, які зійшлись у четвертому турі. Мабуть, глядачі очікували багато чого у цьому матчі, але те, що «Мотор» поведе у рахунку уже на 15-й секунді, було певною несподіванкою навіть для самих номінальних господарів – відзначився Вадим Корнелюк. Та як згодом з’ясувалось, усім стало зрозуміло, хто фаворит у даній зустрічі. Гравці «Бус Маркету-2» раз по раз стали доводити свою перевагу на майданчику не лише у територіальній перевазі, але і гольовій. Не пройшло і однієї хвилини після пропущеного голу, як Віталій Барванов зрівняв рахунок у грі. З 2-ї по 4-ту хвилини гості лише розхитували захист «Мотора», аби надалі забезпечити гольову перевагу ще у першому таймі. І це їм вдалося. Подальший період матчу був повністю за «БусМаркетом-2», і господарі були практично деморалізовані. Тож за цей період голи у виконанні Назара Якимюка, Віталія Барванова та Сергія Кодні довели рахунок гри до 1:4 на користь гостей. До завершення тайму малюнок гри сильно не змінився. А команди ще по одному разу обмінялись взяттями воріт. Спочатку «дубль» оформив Вадим Корнелюк, і рахунок дещо скоротився. Утім, згодом гол Богдана Цимбалова знову встановив різницю у три бали – результативною була 9-та хвилина для обох суперників.

З початку другої половини суперники обмінялись атаками з ударами по воротах – воротарі виручали. Надалі більш інтенсивні атаки спостерігалися за «БусМаркетом-2». Та практично зробивши справу у першому таймі, гості забивати не поспішали, відряджаючи до атак лише одного нападника. Користаючись такою ситуацією, «Мотор» трішки ожив і не пропускав аж до 23-ї хвилини, саме до цього часу гості гру практично засушили. Більше того на 21-й хвилині Віктор Марковець навіть скоротив рахунок – 3:5. А от кінцівка гри знову була за «БусМаркетом-2». Немов пригадавши про те, хто фаворит у матчі, номінальні гості відзначились ще тричі: на 23-й хвилині відзначився Богдан Цимбалов, через хвилину та за сім секунд до завершення гри ще «дубль» записав на рахунок Іван Була – 3:8. Тож четверта перемога у чотирьох матчах «БусМаркета-2» та четверта поразка поспіль у «Мотора» і останнє місце П’ятої ліги.

Найкращий гравець матчу: Богдан Цимбалов (BusMarket Group-2)