1 Тур

Чемпіонат Ветеранів 35+, Військовий ліцей
3: 7

Пилипчук В./Корпош Р.

У першому поєдинку на майданчику зійшлися мастодонти ветеранських змагань як обласного, так і Всеукраїнського рівня – «Володимирівка» та «КС-Ветеран». Перші, доволі відомі футзальному бомонду, адже є діючими віце-чемпіонами України серед ветеранів, і навіть у цьому сезоні саме цих вихідних в Одесі борються у вирішальних поєдинках цьогорічної першості за чемпіонство. Другі є праобразом колишньої команди представників мережі супермаркетів, а у їхньому складі вистачає виконавців, котрі виступали і у складі своїх сьогоднішніх суперників. Саме Сергій Чимирис за асистування Віктора Вороб’я відкрили рахунок у матчі.  Він же на 15-й хвилині перевагу подвоїв, а Ігор Назарук встановив на табло невтішні 3:0 для «володимирчан». Під завісу першого тайму Сергій Бурковський один м’яч відквитав, але Олег Мартин таки відновив гандикап у три м’ячі на перерву – 4:1

Другий тайм розпочався жвавіше та цікавіше – за відсутності президента «Володимирівки» організаційними моментами керувало тріо: Леонід Чабан, Ігор Заболотний та нев’янучий Сергій Піддубний. Саме він спочатку втратив декілька чудових моментів для взяття воріт, але на 28-й хвилині елегантним та майстерним ударом таки зумів відзначитися – 4:2. Але коротка лава запасних під кінець поєдинку дала про себе знати: автогол Дмитра Перванчука та дубль Олега Мартина довели лік забитих голів за «КС-Вееран» до семи. Сергій Піддубний ще раз продемонстрував екстралігівську майстерність, але на більше фіолетових не вистачило ні сил, ні часу. 7:3 – прикра поразка для підопічних Олександра Тищенка, та неприхована радість «новоствореної» команди.