:
3

Осипчук Владислав/Кірепко Анатолій/Мищук Анатолій

Мудрик Юлія/Голоскоков Дмитро

Команда «Вест сайд» цього сезону демонструє стабільний академічний футзал з грамотно збудованою обороною. Завдяки цьому, команда акуратно бере свої залікові бали, причому перемоги і поразки у «західних», як правило, з різницею не більше ніж в один м’яч. «Покров» в свою чергу, як новачок Другої ліги, вже декілька турів підряд не міг взяти очки, хоча в деяких матчах лише секунди відділяли їх від поповнення турнірної скарбнички. Отже було зрозуміло, що матч буде безкомпромісним, проте гольової зливи не очікувалося. Першими успіху добилися «західняки» - Віталій Мельничук зіграв класичного «стовпа», коли прийняв м’яч, розвернувся і відправив його у дальній від голкіпера кут – 0:1. «Покров» відповів декількома непоганими атаками в яких могли відзначитися і Давид Бабич, і Олексій Видрич, і Василь Каленюк, проте на перерву команди пішли за мінімальної переваги «Вест сайду».

Гравці обох клубів відразу по перепочинку ввімкнули високі швидкості і заходилися шукати шляхи до взяття воріт суперників. Краще вийшло це у «батюшок» - передачу Давида Бабича Олександр Шинкарук перевів у ворота, не розвертаючись до них обличчям – гарний гол і 1:1 на табло. Зрівнявши рахунок православна команда продовжила тиснути і знову ж таки зв’язка Бабич – Шинкарук спрацювала: ще один асист Давида і ще один гол отця Олександра – 2:1! Час невпинно збігав до кінця, але прагнення «Вест сайду» були винагороджені: постріл Юрія Кубая в ствір воріт не вдалося перервати і автогол відновив паритет у рахунку – 2:2! Матч так і завершився бойовою нічиєю і слід сказати, що обидві команди продемонстрували гарний і змістовний футзал.

Найкращий гравець матчу: Олександр Шинкарук (Покров)