:
7

Мищук Анатолій/Кірепко Анатолій/Осипчук Владислав

Мудрик Юлія/Голоскоков Дмитро

Досить потужний розгін «Клевер Сторс» в цьогорічній «регулярці» дещо пригальмувала поразка в попередньому турі від «Локі», а тому «рітейлери» були рішуче налаштовані брати очки. Три хвилини знадобилося гравцям «сімки», щоб відкрити рахунок: потужний удар з носка Володимира Павлишина майже з середини майданчика прийшовся простісінько в «дев’ятку» воріт – 0:1. «Бережанка», використовуючи свого штатного голкіпера, як п’ятого польового непогано атакувала позиційно, але успіху знову добилися «Клевер сторс» - Сергій Качинський завершив атаку «фіолетових» – 0:2. Непогані розіграші від «Бережанки» були достойні того, щоб конвертуватися у гол, але щоразу щільний пресинг «клеверців» зводив нанівець усі зусилля Вахтанга і компанії. Розіграний карний удар збільшив відрив «розумних маркетів» до трьох м’ячів (відзначився Богдан Мосійчук) – 0:3. Гра з п’ятим таки дала можливість «Бережанці» забити: грамотний розіграш «більшості» завершив Андрій Федорчук – 1:3. Отже з відривом в два м’ячі на користь «Клевера» команди пішли на перепочинок.

Відразу по перерві розрив у рахунку до мінімального скоротив Петро Фандєєв і здавалося, що інтригу матчу відновлено, але вже за хвилину Богдан Мосійчук прицільним ударом з розіграного карного відправив у відрив «фіолетових» – 2:4. Він же, практично з тієї ж самої позиції відновив гандикап у три м’ячі для «Клевер сторс». Сергій Качинський підтримав почин колеги і рахунок 6:2 на користь «рітейлерів» справедливо можна було вважати цілком комфортним. В кінцівці матчу досить втомленими виглядали гравці «Бережанки», а відтак все вдавалося гравцям у фіолетових кольорах. Зовсім розгромним рахунок став після автоголу у ворота «метеорів», відіграти п’ять м’ячів за чотири хвилини було нереальним завданням. Остаточна крапка в рахунку і матчі від Володимира Павлишина зафіксувала 8:2 на табло на користь «Клевер сторс».

Найкращий гравець матчу: Богдан Мосійчук (Клевер Сторс)