2

Шульгач Андрій/Кірепко Анатолій/Осипчук Владислав

0

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Аутсайдери Третьої ліги волинського футзалу зустрілись у четвертому турі. «Дежа» з одним очком була останньою в таблиці, «Новатор» з трьома – на восьмому місці. Тож не передбачалось, що гра буде досить бойовою, лиш би залишити зону вильоту. Боротьба за домінуючі позиції на футзальному майданчику розпочалась без розвідки та з перших секунд. А гол, який Юрій Гогой забив уже на початку 2-ї хвилини, був лише свідченням того. Згодом 5-та хвилина запам’яталась обрізкою захисту «Дежі» і, як наслідок, стався вихід трьох нападників «Новатора» проти одного воротаря. Чисельна більшість у даній ситуації легко розібралась зі своїм опонентом, і Віталій Слупачик рахунок зрівняв, холоднокровно направивши «кулястого» у порожні ворота після передачі Віталія Пилипюка – 1:1. Після обміну голами до 8-ї хвилини гра відбувалася без воріт. А от на 8-й хвилині уже обидва кіпери були в роботі та виконували її бездоганно. На 9-й хвилині Юрій Гогой вчергове розрядив свою гармату метрів з дванадцяти і оформив «дубль» – 2:1. Загалом у першому таймі глядачі мало спостерігали технічного футзалу, а більше спортивної боротьби за домінуючі позиції. З 12-ї хвилини більше атакувала «Дежа». Удари летіли з різної відстані та позицій, а рахунок до завершення тайму так і не змінився.

У другому таймі перша небезпека біля воріт «Новатора» виникла на 16-й хвилині, але на шляху «кулястого» до сітки опинилася стійка. Деякий час команди обмінювалися гострими контрвипадами. А згодом «кулястий» все частіше і частіше гостював на половині «Новатора». На 19-й хвилині чергова обрізка сталася у господарів, і гості рахунок ледь не зрівняли. Та у завершальній стадії з вигідної позиції нападник не влучив по м’ячу. З середини другого тайму швидкості на майданчику зростали і боротьба ставала більш жорсткою. «Дежа» гру контролювала більше, і «Новатор» вимушений був на 22-й хв використовувати свій тайм-аут. По його завершенні два небезпечних моменти виникло біля воріт тих же гостей. Два постріли поспіль за «Дежею» - перший прийняла стійка, другий пролетів поряд з поперечиною. Територіальна перевага була за господарями і на кінець другого тайму. Можливість збільшити відрив на 24-й хвилині мав невгамовний Юрій Гогой – пробив повз воріт. Натомість через декілька секунд Микола Маціюк рахунок зрівняв – 2:2. І тут голи покотились один за одним. На 25-й хвилині Юрій Гогой оформив «хет-трик». На останній хвилині «Новатор» пішов ва-банк з п’ятьма польовими гравцями. Та їх технічні можливості не дозволяли розіграти зайвого за рахунок філігранних передач. Нападники здебільшого долучалися до ударів з різних позицій. Один з таких пострілів влучив у Михайла Лисюка, і м’яч за 26 секунд до завершення гри залетів у порожні ворота «Новатора»! Ну а гравці «Дежі», уже святкуючи перемогу, на останній секунді пропустили ще один раз: гол престижу на рахунку Олександра Чеуса – 4:3.

Найкращий гравець матчу: Юрій Гогой (ФК Дежа)