:
6

Шульгач Андрій/Силюк Григорій/Котельчук Ігор

Басун Ярослава/Журибіда Віктор

Третю та п’яту сходинки турнірної таблиці у Другій лізі посідали команди на момент стартового свистка цієї гри. До того ж футзалісти з «Духче» у трьох попередніх турах поразок ще не зазнавали. З перших секунд команди, активно відпрацювавши в захисті, миттєво переходили до контратакуючи дій. В одному з таких моментів уже на 2-й хвилині Іван Бандура скористався помилкою суперника у власному карному і відкрив рахунок – 1:0. Загалом з самого початку номінальні господарі на майданчику були активнішими, грали більш мобільно, а їх удари по воротах були вразливішими та точнішими. Хоча з ігровою дисципліною у «Духче» не зовсім все було гаразд, і на сьому хвилину в команд було уже сім фолів. На 8-й хвилині завдяки «дублю» Івана Бандури гравці «Духча» збільшили перевагу – 2:0. Покращити результат своєї команди на 9-й хвилині міг автор асисту до попереднього голу Максим Сабатюк, та його удар прийшовся у стійку. Натомість, на тій же хвилині, отримавши вивірену передачу від Едуарда Хрипи, Дмитро Марцев скоротив рахунок у грі. Та згодом через хвилину зусиллями Максима Сабатюка та Євгена Поліщука «Духче» уже знову збільшувало відрив від суперників – 4:1. До того ж, господарі не лише забивали, а і заробляли накопичувальні фоли, котрих на кінець 10-ї хвилини у команди було уже п’ять. Тож послабивши свій ігровий потенціал, господарі на 11-й та 13-й хвилинах пропускають два м’ячі у власні ворота від Едуарда Хрипи та Василя Пастуха. Підтягнувшись у рахунку, на кінець першого тайму «Стир» гру вирівняв, але рахунок так і залишався 4:3 на користь ФК «Духче».

Перша атака господарів на початку другого тайму бажаного результату не принесла. На 18-й хвилині обрізка захисту «Духча» ледь не вартувала їм голу, та нападник, невдало розпорядившись м’ячем, рахунок не змінив. А от 19-а хвилина для гостей була вкрай результативною. Василь Пастух зрівняв рахунок, а Сергій Цимбалюк «Стир» уже вивів вперед – 4:5. І цей рахунок протримався недовго, адже на 20-й хвилині стався «хет-трик» Івана Бандури, і на табло знову горіла нічия – 5:5. Гол-шедевр після розіграшу кутового метрів з п’ятнадцяти забив Василь Пастух, а «Стир» знову вийшов уперед – 5:6. Після голу гравці команди «Духче» натиск посилювали, а «Стир» робив усе, аби зберегти переможний рахунок. Та зупинити Івана Бандуру в цій грі було неможливо, і на 26-й хвилині уже «каре» у його виконанні встановило підсумковий результат гри – 6:6! Бойова нічия гідних суперників!

Найкращий гравець матчу: Іван Бандура (Духче)