:
6

Силюк Григорій/Котельчук Ігор/Шульгач Андрій

Басун Ярослава/Журибіда Віктор

У четвертому турі волинського футзалу серед друголігових клубів зустрічались команди, які після третього посідали 1-2 місця. ФК «Забороль» здобув максимальну кількість очок, у «Хавеста» було шість залікових пунктів. З перших хвилин загострювати гру клуби не збирались, немов очікували один від одного якихось помилок. Першу вигідну позицію на 2-й хвилині не використав Іван Білітюк, пробивши вище воріт з трьох метрів. На 4-й хвилині суперники обмінялися ударами повз ворота. Згодом, як і очікувалось, сталася обрізка «Хавеста» під час атаки, вихід суперника віч-на-віч з воротарем, і Вадим Симонович вивів «Забороль» вперед – 1:0. Надалі довго свої атаки команди не готували та з першої ж можливості «палили» по воротах. На 8-й хвилині глядачі спостерігали вразливі випади з боку обох клубів – воротарі були на висоті. Тож за коректної та не надто динамічної гри лише на тій же 8-й хвилині був лише перший фол в пасиві «Хавеста», а ще через декілька секунд – у «Забороля». 10-та хвилина стала знову результативною для номінальних господарів. Сергій Березюк продемонстрував чудеса техніки з виконанням дриблінгу, обігравши трьох суперників на шляху до воріт, проявив снайперські здібності та гарматним ударом влучив прямісінько в «дев’ятку» метрів з десяти – 2:0. Дещо відігратись «Хавест» міг на 12-й хвилині, та Юрій Чайка влучив в стійку. На 13-й хвилині уже Вадим Симонович не влучив у порожні ворота після виходу два в один – знову стійка. За 20 секунд до завершення тайму «Хавест» заробив вільний з лінії карного суперника. Розіграш вийшов вдалим і завершальний удар завершився голом для Ігоря Білітюка – 2:1.

Щойно розпочався другий тайм як ФК «Хавест» уже потурбував воротаря суперників, а згодом і продовжував контролювати м’яч. Та гол на 17-й хвилині забив Сергій Трикош – 3:1. Гравці «Хавеста» намагалися і надалі застосовувати індивідуальний пресинг, однак голи летіли у їхні ворота. На 19-й хвилині «дубль» оформив Сергій Трикош – 4:1. На 20-й та 22-й хвилинах почергово забивали уже Юрій Васильчук та Ілля Корінчук. Згодом забивати настала черга «Хавеста». На цій же 22-й хв парад голів побачили від Назара Юхим’юка та Олександра Згоранця. Цікавою та гольовою вийшла і кінцівка гри. На 24-й хвилині Володимир Білоус зробив рахунок 7:3 на користь «Забороля». 26-та хвилина запам’яталась п’ятим фолом у господарів. На 28-й хвилині в їх ворота призначили уже дабл-пенальті, який не реалізував Назар Юхим’юк. А найбільш гольовою виявилась 30-та хвилина – чотири голи арбітри фіксували, записавши на Вадима Кухтея, Юрія Чайку і ще двічі Вадима Симоновича. Тож захоплююча і результативна гра завершилась з рахунком 9:5 на користь лідера другої ліги ФК «Забороль».

Найкращий гравець матчу: Сергій Трикош (АСК Забороль)