:
5

Журибіда Володимир/Гоза Руслан/Півовар Богдан

Ярмольська Яна/Журибіда Віктор

До четвертого туру жоден із сьогоднішніх суперників поразок у Першій лізі не зазнавав. У «Неріса» була перемога та дві нічиї, а «Локомотив» з дев’ятьма очками знаходився на другому місці турнірки лише тому, що «Володимирівка-Ветеран» також йшла без втрат, проте свою гру звітного туру зіграла раніше. Початок матчу був не надто швидким і зовсім не результативним. Команди вели позиційну боротьбу та прощупували слабкі місця. Більше це вдавалося «Локомотиву». На 2-й та 4-й хвилинах ківерчани наважувалися на удари по воротах: перший «облизнув» хрестовину, другий просвистів в сантиметрах від стійки. Та і перший стандарт теж був за «Локомотивом» - тут уже м’яч після удару пролетів значно вище воріт. Удари були на різні смаки, а ворота «Неріса» залишалися «сухими». І в першу чергу – завдяки Олександру Кунакову, якому раз по раз доводилося демонструвати свої воротарські здібності. Його ж візаві у гру вступав набагато рідше, та сама гра була не менш надійною. І все ж перший збій дав воротар «Неріса». Двічі поспіль на 13-й хвилині він виймав м’яч з власних воріт після голів Павла Шмиги та Артура Ульяшина – 0:2. 14-та хвилина гри була за «Нерісом». Три удари поспіль блокував захист ківерчан, четвертий полетів вище воріт. Удар-близнюк після стандарту вийшов і у «Локомотива» на 15-й хвилині. Господарі миттєво відповіли атакою від власних воріт, і тут уже по-справжньому вступив у гру Радислав Алексюк. Ще через декілька секунд «Локомотиву» вдалося ліквідувати загрозу власним воротам ціною «гірчичника». А як згодом виявилось, фол був виправданим, перспективна атака на цьому у господарів завершилась. І на перерву команди пішли за рахунку 0:2 на користь гостей.

Дещо сумбурно розпочався другий тайм: невимушена втрата м'яча «Нерісом» на 15-й секунді, зовсім необов’язковий фол у «Локомотива» на початок 17-й хвилині, а загалом розвитку перспективних атак не спостерігалось за жодною з команд аж до 19-ї хвилини. Саме тоді Давид Франчук  покарав «Неріс» за обрізку в середині майданчика – 0:3. Це, мабуть, і стрепехнуло господарів, які надалі повністю перехопили ініціативу. Та не забивав «Неріс» завдяки вдалій грі уже Радислава Алексюка. Саме він демонстрував декілька сейвів на 24-й та 25-й хвилинах. З 27-ї хвилини господарі пішли у наступ з п’ятьма польовими, і їх атаки стали ще гострішими, а гра кіпера гостей ще більш надійною, і до завершення двобою йому вдалось відстояти на нуль. На 29-й хвилині «Локомотив» до свого захисту навіть долучив тайм-аут. А після цього за 33 секунди до завершення ще й забив – відзначився Артур Ульяшин. По два голи на тайм і перемога «Локомотива» 0:4!

Найкращий гравець матчу: Радислав Алексюк (Локомотив)