:
4

Журибіда Володимир/Попко Максим/Гоза Руслан

Ярмольська Яна/Журибіда Віктор

Сусіди по турнірній таблиці зустрілись у четвертому турі першолігового волинського футзалу. «Прип’ять» - четверта з сімома очками, на очко менше у «Крошу». Та такого гольового старту від обох команд, мабуть, не очікував ніхто. На 25-й секунді гри номінальні господарі уже були попереду завдяки голу Романа Сальніка – 1:0. А завдяки Костянтину Вознюку через три секунди на табло уже «горіли» 1:1. Згодом до голів на 1-й хвилині гри долучився ще й фол у пасиві «Крошу», а також потужний удар від цього ж Костянтина Вознюка, який лише зачепив хрестовину. На 2-й та 3-й хвилинах суперники ще раз обмінялись голами: чужих воротах почергово розписались Вадим Соловонюк та найактивніший гравець перших хвилин Костянтин Вознюк – 2:2. Досить інтенсивний та продуктивний футзал у першому таймі продовжувався і надалі. На 4-й хв Андрій Літвінцов схилив шальки терезів уже на користь гостей. А ще через дві хвилини табло знову показувалло паритет 3:3 – відзначився Вадим Корень. Швидкий та коректний футзал точився на майданчику і до кінця першого тайму. А от ліміт голів, схоже, команди вичерпали у його першій половині, і до перерви рахунок залишився незмінним – 3:3. Та і фоли на табло відображала цифра 3 у пасиві «Крошу».

У другому таймі темп гри дещо знизився. Тож і наступний гол стався лише на 19-й хвилині: «дубль» Вадима Кореня – і «Прип’ять» знову вийшла уперед – 4:3. Хороший стандарт у виконанні «Індастріал Вест» на тій же 19-й хв, і господарі могли піти у відрив, та не дозволив їм це зробити сейв воротаря суперників. Чого не скажеш про наступну атаку від «Прип’яті», коли пройшла комбінація за участю Романа Сальніка та Олега Василюка, і останній зробив рахунок 5:3, вколотивши кулястого у дальню «дев’ятку» з правого крайнього. Як показала гра в подальшому, команди не змогли її відіграти на одному диханні обидва тайми. З 20-ї хвилини відчувалась втома, а з нею і невимушені втрати м'яча. В атаці більш активними були гравці «Індастріал Вест», та воротар «Крошу» в багатьох моментах творив дива, демонструючи сейв за сейвом. До того ж, у футзалістів з «Прип'яті» комбінації виходили більш різноманітними та небезпечними, а їх захист грав більш уважно та надійно. Тож і кінцівка для господарів вийшла результативною. На 26-й хвилині ще більший відрив у рахунку зробив Андрій Рижановський – 6:3. Для порятунку гри хоча б на нічию «Крошу» пішов ва-банк з п’ятьма польовими. Але так і не забивши, лише пропустив за 19 секунд до завершення гри у власні ворота. 7:3 – у цьому протистоянні перемагає «Прип’ять».

Найкращий гравець матчу: Вадим Корень (Прип’ять Industrial West)