:
6

Мищук Анатолій/Літвінчук Леонід/Максимов Дмитро

Шульгач Андрій/Волинець Юрій

Команди, які після двох турів регулярного чемпіонату перебували на різних полюсах турнірної таблиці, розпочали гру обережно, прилаштовуючись під стиль гри суперника. Проте за характером гри обидві команди були налаштовані по бойовому. Вже на початку гри Андрій Чернов потужно пробив штрафний повз стінку, але на заваді «шкіряному» стала стійка воріт. Після цього моменту гості, отримавши порцію холодного душу, поступово перехопили ініціативу і потужним ударом в дальній кут, Анатолій Відрінський відкрив рахунок – 0:1. Господарі пішли в атаку і Андрій Захарчук втратив слушну нагоду зрівняти рахунок, вийшовши сам на сам з Володимиром Корлупом. Гості продовжували домінувати на майданчику і створили більше гольових моментів біля воріт господарів, які вимушені були грати від оборони. Активна кінцівка тайму принесла знову дивіденди гостям. За 20 секунд до завершення першого тайму Максим Відрінський реабілітувався за втрачений епізод і забив другого у «роздягальню» – 0:2!

Другий тайм розпочався з гострих атак у виконанні обох команд. Господарі прагнули переломити хід гри, а гості – зберегти переможний рахунок і за можливості зберегти його. Орест Потоцький декілька разів перевіряв реакцію Василя Суркова, але останній  щоразу виходив переможцем. На полі точилася рівна, швидкісна гра. Господарі відповідали небезпечними контрвипадами, в одному з яких, показавши індивідуальну техніку володіння м’ячем, Артем Лиман скоротив рахунок до мінімуму – 1:3. Забитий м’яч «окрилив» господарів і вони  заграли гостріше, створивши ряд небезпечних моментів біля воріт Корлупа. В то й же час гості «ловили» червоних на контратаках. Дмитро Іванов двічі втратив шанс збільшити рахунок, вийшовши сам на сам з Сурковим. Та все ж за кілька хвилин до закінчення гри, після виходу вдвох на одного, Анатолій Відрінський видав точний пас на брата Максима, який і поставив остаточну крапку в зустрічі – 1:3. Відчайдушні обопільні атаки команд на останніх секундах не досягли успіху і  ФК «Мильськ» святкує чергову другу перемогу, а футзалісти з Дубнівської втретє поспіль покидали поле переможеними.

Найкращий гравець матчу:  Максим Відрінський (ФК Мильськ).