:
7

Максимов Дмитро/Шульгач Андрій/Літвінчук Леонід

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

У звітній грі «Новатор» мав більшу мотивацію для перемоги, адже у цьому чемпіонаті після двох турів номінальні господарі очок ще не здобували. Натомість, «Грифон» ще не зазнавав поразки, а вийшов на гру з чотирма очками. З перших хвилин футзалісти господарів були більш мобільними й активними як у відборі м’яча, так і в атаках. Та по-справжньому воротар «Грифона» вступив у гру аж на 3-й хвилині – виручив двічі. На той момент в пасиві гостей був ще й фол. Але стандарт поблизу карного «Новатор» розіграв не найкращим чином, і до удару справа не дійшла. Згодом номінальні господарі свій натиск наростили, «Грифон» більше оборонявся. Та контратаки від гостей хоч і були рідкісними, та небезпеку для воротаря суперника приносили неабияку. Загалом на три-чотири атаки «Новатора» «Грифон» відповідав однією, та не менш вразливою. Сухий футзал продовжувався аж до 10-ї хвилини. І тут «мішечок трішки розв’язався». Двічі за «Новатор» відзначилися Віталій Плескун та Олександр Чекус – 2:0. А от за фолами на кінець тайму з таким же рахунком вів «Грифон».

Початок другої половини гри також вийшов за «Новатором». Гол у виконанні Віталія Плескуна на 14-й хвилині запалив на табло 3:0. Тож спершу на початку другого тайму на наполегливі атаки «Новатора» «Грифон» відповідав пострілами в «молоко». А от атака на 17-й хвилині стала уже гольоввою: після передачі Богдана Харченка один м’яч відіграв Микола Поліщук – 3:1. Міг «Грифон» відзначитись на 19-й хвилині, та удар від нападника прийняла на себе стійка. Скориставшись таки тайм-аутом на 20-й хвилині ближче до середини другого тайму, більше атакував «Грифон». Це дало свої плоди на 21-й хвилині – Роман Тарасюк скоротив рахунок до мінімуму – 3:2. Та і футзалісти «Новатора», тримаючи свого суперника в напрузі, уже на 22-й хвилині поставили гостей у незручне становище, червоною лінією якого були 5 фолів. Пристрасті на футзальному майданчику вирували, а напруга у боротьбі за м’яч зростала. Лише дивом м’яч не опинився у воротах «Грифона» після обрізки захисту, коли двоє нападників опинились віч-на-віч з воротарем. Останньому самотужки загрозу взяття воріт вдалося ліквідувати з честю. На 25-й хв уже «Грифон» двічі втрачав шанс зрівняти рахунок, розстрілюючи воротаря впритул з двох та трьох метрів. А на останній хвилині гравці обох команд демонстрували більше бійцівських якостей, аніж футзальних. А рахунок так і залишився незмінним – 3:2  на користь «Новатора».

Найкращий гравець матчу: Віталій Плескун (Новатор)