:
4

Шульгач Андрій/Котельчук Ігор/Максимов Дмитро

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Лідери Четвертої ліги після двох стартових ігрових днів зустрілись у третьому турі. Тож втрачати очки і надалі ніхто не хотів. Перші дві хвилини команди грали фактично без воріт. І на початку 2-ї хвилини лише обмінялися фолами. А на початку 3-ї хвилини уже розпочалися удари в напрямку воріт обох клубів. Це, мабуть, сталося завдяки обраній тактиці від оборони, за якої команди форсувати події не поспішали. Та згодом темп гри поступово зростав, і свою майстерність уже довелося демонструвати воротарям. Під середину тайму у клубів було лише по два фоли. Хороша атака вийшла у гостей на 7-й хвилині, та удар нападника прийшовся у стійку. Практично те ж саме продемонстрував «Воротнів» на 9-й хвилині, тільки удар на себе прийняла поперечина. Та і на кінець першого тайму незначна територіальна перевага була за гостями. Тож і гол, як то кажуть, назрівав. На 12-й хвилині Максим Вертей завдав підступного удару по воротах «Імперіума», і для кіпера господарів він виявився непідйомним – 0:1. «Воротнів» повів у рахунку, а останні 20 секунд тайму і глядачі, і польові гравці здебільшого лише спостерігали за тим, як воротарі обох команд влаштували між собою «пінг-понг», перекидаючи м’яч із рук в руки через увесь майданчик.

На початок другого тайму більш наполегливими були атаки «Імперців». А забив знову «Воротнів»: на 17-й хв нападник гостей перевірив на міцність поперечину, а згодом зі стандарту «дублем» відзначився Максим Вертей – 0:2. На 19-й хвилині суперники обмінялися швидкими контрвипадами. На 22-й хвилині гарматним ударом з центра майданчика реакцію свого візаві перевірив воротар «Імперіума», оплески від глядачів лунали на адресу обох. Згодом стандарт у виконанні господарів прийняла на себе стійка. А на 23-й хвилині В’ячеслав Дорош все ж прошив воротаря «Імперців» і зробив рахунок 0:3 на користь своєї команди. З цього моменту господарі грали у п’ять польових. Поспішаючи забити хоча б один гол, «Імперіум» кулястого часто втрачав і все доводилося знову робити спочатку. А на організацію хорошої атаки часу ставало все менше і менше. Тож відзначитись господарям вдалося лише один раз – зробив це на 24-й хвилині Олег Гаврилюк. А третя перемога «Воротнова» у чемпіонаті поспіль з рахунком 1:3 залишила клуб з Підгайцівської ТГ на вершині турнірки.

Найкращий гравець матчу: Максим Вертей (Воротнів)