:
4

Максимов Дмитро/Шульгач Андрій/Котельчук Ігор

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Три очки у «Локі» та шість у «Клевер Сторз» було після двох стартових турів волинського чемпіонату з футзалу серед клубів Третьої ліги. Тож поразка у третьому турі господарів могла ще більше понизити у турнірній таблиці, а перемога «Розумних Магазинів» надавала їм стовідсотковий шанс закріпитись на її вершині. Без розвідки розпочали матч «червоно-білі», і Дмитро Піддубний уже на 15 секунді, прийнявши м’яч на груди, пробив з розвороту, та м’яч пролетів повз ворота. А гол на 2-й хвилині від Дмитра Флішаровського став твердженням цього, що питання про перемогу його команда «у довгу скриньку» відкладати не збирається – 1:0. Та гол стрепехнув і «Клевер», і до закінчення 3-ї хвилини «Бог обману» уже захищався, провівши лише один контрвипад. До того ж рахунок у грі не змінювався лише завдяки вдалій грі Дмитра Притулюка. Надалі м’яч контролювали більше гравці «Локі», а небезпечних моментів біля чужих воріт більше створювали футзалісти «Клевер Сторз». Шанс подвоїти рахунок на 8-й хвилині втратив Сергій Шостак, не влучивши у рамку головою з одного метра після прострілу партнера. Друга половина першого тайму уже була за «червоно-білими», однак тепер уже впевнено грав воротар гостей. Тайм наближався до завершення, і загалом команди грали досить коректно, маючи всього три фоли на двох. Здавалось, і голів більше не буде. Та коли спливали останні секунди, а точніше за 4 секунди до кінця, у Дмитра Флішаровського вийшов вивірений простріл у вигляді передачі на Романа Голяна, а останній таки подвоїв рахунок у грі – 2:0!

Уже на 8-й секунді другого тайму гості сфолили в метрах семи біля власного карного. Стандарт у виконанні Дмитра Флішаровського був бездоганним, і на табло уже горіли 3:0. Надалі швидкі атаки команд часто змінювалися на помірний розіграш та контроль над м’ячем за рахунок вивірених передач. Та тут захист працював впевнено і загрози воротарям не було. На 19-й хвилині гравці «Локі» організували свою чергову комбінацію, після якої Володимиру Журибіді залишилось лише підставити ногу та направити кулястого у порожні ворота, довівши рахунок до 4:0. Цікаві моменти виникали біля воріт «Локі» на 20-й хвилині. Спочатку м’яч прокотився по лінії воріт від стійки до стійки та опинився в руках Дмитра Притулюка. А на 21-й хвилині Дмитро ще раз продемонстрував свої воротарські здібності, здійснивши два неперевершені сейви, залишивши ворота «сухими». Не вдалося йому цього зробити на 24-й хвилині – гол престижу на рахунок записав Богдан Мосійчук, який, схоже, покарав «Локі» за подаровану ініціативу під кінець гри. Утім, номінальні господарі гри таки святкували свою другу перемогу в Третій лізі – 4:1.

Найкращий гравець матчу: Дмитро Флішаровський (Локі)