:
3

Котельчук Ігор/Мищук Анатолій/Кірепко Анатолій

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Дві поразки «ТеремноХліб-2» у стартових матчах регулярного чемпіонату зобов’язували «Хліборобів» на безкомпромісну боротьбу, аби не залишитись з нулем і після третього туру. Та і футзалісти з Колодежа прагнули у цьому двобої поповнити свій очковий багаж з відвертим аутсайдером. На початку гри уже перша атака ФК «Дежа» завершилася ударом повз ворота. На це «червоно-жовті» відповіли двома контрвипадами, другий з яких завершився взяттям воріт на 2-й хвилині від Богдана Рабського – 0:1. Такий рахунок тримався недовго. Спочатку на 4-й хвилині Юрій Гогой невдало розіграв стандарт метрів з десяти, а згодом виправив свою помилку забитим голом – 1:1. Ще менш ніж дві хвилини Юрію Шаулі знадобилось, аби його команда знову повела в рахунку – 1:2. Після другого пропущеного голу «Дежа» стала в позиційну оборону із використанням контрвипадів, один з яких на 6-й хвилині дозволив заробити стандарт, та удар Юрія Гогоя прийшовся у стінку. На 7-й хвилині уже Роман Стеренчук не влучив у ворота з двох метрів після прострілу Олександра Вішнера. Одразу після тайм-ауту, яким господарі скористались в середині тайму, Юрій Шаула продемонстрував чудеса техніки: обігравши захисника, він технічно перекинув «кулястого» через кіпера, та м’яч вперто не захотів летіти у ворота, поціливши у поперечину! А от зусиллями Михайла Лисюка та Євгена Скиданюка на 9-й хвилині «Дежа» зрівняла рахунок. На 10-й хвилині команди обмінялися голами, і рахунок став уже 3:3. А під завісу першого тайму автор першого голу Богдан Рабський таки повів свою команду на перерву з перевагою – 3:4.

Другу половину гри «Дежа» розпочала з атаки ударом повз ворота. Гравці «Теремно Хліба-2» миттєво відповіли та заробили кутовий. На 16-й хвилині знову відзначився Юрій Шаула – 3:5. Напруга у грі зростала з кожною хвилиною, а боротьба за домінуючі позиції ставала жорсткішою. З перемінним успіхом «кулястий» метушився то біля одних, то біля інших воріт. Та забивали у другому таймі лише «Пекарі». На 23-й хвилині вони святкували ще один гол від Вадима Вознюка – 3:6! А для ФК «Дежа» найгостріший момент був на 25-й хвилині, коли удар Юрія Гогоя прийшовся у стійку. Слід також зазначити, що попри значну кількість єдиноборств у другій половині гри арбітри фіксували лише два фоли, а з ними – і перемогу в матчі у виконанні ФК «Теремно-Хліб-2» з рахунком 3:6!

Найкращий гравець матчу: Богдан Рабський (Теремно Хліб-2)