:
6

Кірепко Анатолій/Котельчук Ігор/Мищук Анатолій

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Обидві команди до гри підійшли з нулями після двох стартових турів серед клубів Четвертої ліги. А у звітному матчі перша така «Любарта» уже відбулась лівим флангом на 15 секунді з послідуючим ударом повз ворота. Та гол не забарився: Олександр Барболін ударом метрів з десяти прямо по центру воріт на 2-й хвилині відкрив рахунок в матчі – 0:1. Хоч і молоді, проте технічні футзалісти Олександра Лисенка намагалися грати першим номером. І це їм подекуди вдавалося – їх атаки були більш обдуманими та сконцентрованими на чужих воротах. Щоправда, самі удари по воротах здебільшого летіли в «молоко». Гольовою стала атака «Молоді Любарта» на 8-й хвилині – Максим Гайдучик був першим на добиванні,  і рахунок став 0:2. Після другого голу «Любарт» знизив темп, чим дозволив супернику робити свої вилазки. Одна з них на 10-й хвилині стала результативною для Віктора Ткачука – 1:2. Кінцівку тайму «Ветеран», перехопивши ініціативу, провів більш впевнено. Тож на полі вирівнялася гра, а на  табло – загорівся рахунок 2:2, який на 12-й хвилині встановив Юрій Вихованець.

Початок другого тайму показав, що молодість «Любарта» ще не набула досвіду вести рівно гру з самого її початку і до завершення. Тож першу половину другого тайму «червоно-чорні» часто провалювали. Їх гра запам’ятовувалася втратами м’яча біля чужих воріт та не зовсім впевненою грою біля власних. Досить результативною стала 18-та хвилина, коли стався гол у виконанні Іллі Януля, і «Ветеран» був уже попереду – 3:2. А буквально за декілька секунд його тезка Ілля Фещук знову встановив рівновагу – 3:3! На 20-й хвилині номінальні господарі матчу взяли тайм-аут. Схоже, це ще більше зіграло на користь супернику. На 21-й хвилині Олександр Барболін оформив «дубль», а на 23-й хвилині Назар Луць закріпив його успіх – 3:5. Скоротити рахунок на 23-й хвилині міг Ілля Януль, та схибив з вигідної позиції. Загалом кінцівку матчу «Любарт» уже грав на збереження рахунку. Олександр Лисенко навіть використав своє право на тайм-аут за 30 секунд до завершення гри. Мабуть, таким чином гру і вдалось врятувати, адже гол престижу «Ветеран» все ж забив. За 5 секунд до завершення гри кінцевий рахунок встановив Роман Лук’янюк. 4:5 – у цій грі переміг «Любарт Джуніор».

Найкращий гравець матчу: Максим Гайдучик (Любарт Junior)