:
11

Смірнов Василь Анатолійович, Борошук Олексій Валентинович, Хомич Анатолій Анатолійович

Хомич А./Голоскоков Д.

Двадцять два голи за матч! Розтринькана перевага  в п’ять м’ячів! Божевільний камбек! Якби газети продавалися на вулиці, то саме такі викрики лунали б від продавців. Дійсно, матч «Мотора» та «Модерн Експо» варто передивитися на відео. Вже за десять перших хвилин «модерністи» зробили комфортний для себе рахунок 6:1. Здавалося, що гру зроблено, але «авіатори» міркували інакше: вже на перерву команди пішли за рахунку 6:3, а в другому таймі вдало використовуючи закиди в карний майданчик, де функції «стовпа» виконував Павло Котур , «Мотор» зумів вийти вперед: 10:8! Напружена гра , вилучення в складі «авіаторів» все ж таки дало можливість «Модерн Експо» зібратися і таки здобути перемогу 12:10. Серія пенальті також була багатою на голи: аж тринадцять ударів знадобилося на те, щоб зафіксувати перемогу переможців (даруйте за тавтологію) також і в серії шестиметрових.