:
3

Попко Максим/Леончук Олександр/Щербик Андрій

Максимова Катерина/Журибіда Віктор

В 1/8 фіналу Кубка Мрії у звітній грі зустрічались футзалісти з Бубнова, які у регулярному чемпіонаті представляють П’яту лігу, де у стартовому матчі здобули 3 очки, та «Любарт Джуніор», який у чемпіонаті Четвертої ліги в двох матчах зазнав дві поразки. Першу небезпеку біля чужих воріт створили номінальні господарі. Саме на другій хвилині практично в пусті ворота не забив  Андрій Демський. На 3-й хвилині після обрізки захисту «Любарта» знову виручив воротар. Загалом молоді футзалісти Олександра Лисенка на початку гри більше оборонялися. Відібравши м’яч у бубнівчан, контроль над м’ячем «Любарт» проводив практично на своїй половині майданчика. А щойно перейшовши на чужу половину, перспективних атак від гостей не було. Винятком стала 5-та хвилина, де після швидкої триходівки Олександр Барболін у завершальній стадії не влучив з вигідної позиції по м’ячу перед порожніми воротами. Схоже, у другій половині першого тайму червоно-чорні впоралися зі стартовим хвилюванням, і на чужій половині майданчика з'являлися все частіше і частіше, водночас створюючи там небезпеку. Більше того уже на 6-й хвилині вони заробили для себе стандарт, щоправда, виконали його не зовсім вдало. На 7-й хвилині суперники обмінялися гострими контрвипадами, але рахунок на табло не мінявся аж до 10-ї хвилини. Саме тоді Олександр Барболін схилив шальки терезів на користь своєї команди. На 11-й хвилині чудеса техніки продемонстрував Андрій Демський. Обігравши практично усю команду «Любарта», Андрій віддав перевагу Миколі Лавринюку, який шанс зрівняти рахунок змарнував. Кінцівку тайму «Бубнів» провів в атаці та гол від Іллі Ярощука отримав у власні ворота.

У другому таймі воротар «Любарта» вступив у гру вже на 15-й секунді, коли парирував удар того ж Андрія Демського. Тож розпочавши досить активно, «Бубнів» на 15-й хвилині зусиллями Віктора Ситника рахунок скоротив – 1:2. А загалом друга половина гри стала досить результативною. Тож рахунок змінювався з великою частотою. На 18-й хвилині команди обмінялись голами від Артема Кінаха та Андрія Демського. Ще за хвилину на гол Матвія Гайдучика знову відповів Андрій Демський. За три хвилини до завершення даного кубкового двобою Тарас Панасюк взагалі зрівняв рахунок і, як мінімум, вселив надію для «Бубнова», аби продовжити боротьбу за трофей після вдалого пробиття післяматчевих пенальті. Та не так сталось, як гадалось. На 25-й хвилині Олександр Барболін перекреслив шанси господарів на перемогу і встановив остаточний результат цієї гри – 4:5 на користь своєї команди. Тож саме «Любарт Джуніор» і продовжить боротьбу за Кубок Мрії в ¼ фіналу.

Найкращий гравець матчу: Олександр Барболін (Любарт Junior)