:
9

Леончук Олександр/Щербик Андрій/Максимов Дмитро

Максимова Катерина/Журибіда Віктор

Чергову путівку до ¼ фіналу Кубка Мрії у звітній грі розігрували п’ятиліговий «Легіон ТГ» та представники Четвертої ліги – «Колос-Ветеран». Лише 46 секунд знадобилось номінальним господарям, аби відкрити лік своїм голам у цьому матчі – зробив це Богдан Ройко. Тож матч практично розпочався за рахунку 1:0 на користь «Легіона». «Колос», в свою чергу, назад не озирався і вів гру, ніби на табло нулі. Лише на 4-й хвилині воротар «Легіона» вступив у гру по справжньому після удару Олександра Устимчука. 5-та хвилина стала результативною для «Колоса» двічі. Спочатку Владислав Терешкович зрівняв рахунок, згодом Олександр Панасюк вивів «Ветеранів» вперед – 1:2. Надалі гра відбувалася на зустрічних курсах. На 7-й хвилині уже Роман Петракович вирівняв баланс на табло – 2:2. А на 9-й хвилині завдяку голу Ростислава Гусака «Колос» знову вийшов уперед – 2:3. Під завісу тайму «Легіон» міг вирівняти ситуацію, та м’яч лише метушився біля лінії воріт суперника, так її не перетнувши.

Швидкісний футзал із частою зміною атак розпочали команди у другому таймі. 15-та хвилина спочатку принесла ківерчанам кутовий біля чужих воріт, а згодом гол у власні: за «Легіон» відзначився Тарас Мазяр – 3:3. На 20-й хвилині перспективну атаку розпочав воротар гостей, та нападники її підтримати не змогли. Більше того втрата м’яча біля чужих воріт призвела до швидкої контратаки господарів, і завдяки «дублю» Богдана Ройка вони знову вийшли уперед – 4:3. Ще через хвилину Денис Голодюк закріпив перевагу своєї команди до двох голів. 22-га хвилина запам’яталась чудовою атакою від «Колоса» та не менш відмінною грою воротаря «Легіона». Надалі на 23-й хвилині прикра помилка від воротаря ківерчан у вигляді гри рукою за межами карного майданчика переросла у стандарт для «Легіона», який вдало реалізував Артем Крайніков. Та на цьому дитячі помилки для «Колоса» не завершились – за другий дотик воротаря після вводу м’яча від воріт вільний удар реалізував Орест Дубік, довівши рахунок до 7:3 на користь господарів. Кінцівку матчу «Легіон» провалив. Віддавши ініціативу супернику, господарі пропустили під завісу два голи. Перший на 24-й хвилині забив Олександр Устимчук, а за 32 секунди до кінця гри ще один гол престижу влетів у ворота господарів від Ростислава Гусака. Тож загальна перемога 7:5 на користь «Легіона ТГ», і команда в ¼ фіналу Кубка Мрії.

Найкращий гравець матчу: Богдан Ройко (Легіон ТГ)