:
4

Попко Максим/Щербик Андрій/Леончук Олександр

Максимов Дмитро/Журибіда Віктор

Стартові матчі регулярного чемпіонату Волині з футзалу в Четвертій лізі суперники провели без втрат та ділять другу та третю сходинки у турнірній таблиці. Тож боротьба в 1/8 фіналу Кубка Мрії передбачалася бойовою та безкомпромісною. Про що говорить момент, коли на 12-й секунді воротарю «Імперіума» уже довелось серйозно вступити  в роботу, відбивши «кулястого» на кутовий. Після його розіграшу гості миттєво контратакували та перевірили пильність візаві Сергія Гомона. На 2-й хвилині ця пильність воротаря «Гіркої Полонки» знову залишила його ворота «сухими». Гості продовжили атакувати і на 3-й хвилині, та обрізалися майже в центрі майданчика, і Юрій Шур виходом віч-на-віч з воротарем відкрив рахунок у грі – 1:0. На 4-й хвилині «Імперіум» заробив стандарт в метрах десяти від воріт, а Ігор Грицюк встановив рівновагу – 1:1. «Імперіум» продовжував натиск, який на 5-й хвилині завершився ударом у стійку, а згодом і в поперечину. Тож після другого відскоку на добиванні першим був Сергій Матвійчук, і господарі знову вийшли уперед – 2:1. Рівно хвилина знадобилась гостям для відновлення паритету – зробив це Олександр Романюк. Затяжна атака від «Імперіума» вийшла на 8-й хвилині, та всі чотири удари були заблоковані якщо не воротарем, то захистом. На 10-й хвилині полонківчани скористалися тайм-аутом. Після цього їх атаки стали дещо гострішими. Запам’ятався момент за 21 секунду до завершення тайму, коли господарі не реалізували стандарт метрів з семи. А ще через 12 секунд Юрій Шур оформив «дубль» голом у роздягальню – 3:2!

Досить результативним став початок другого тайму. Завдяки голу від Сергія Матвійчука «Гірка Полонка» збільшила відрив до двох голів уже на 14-й секунді. Та за хвилину після прострілу Олега Гаврилюка «кулястий» полетів до дальної стійки, де вдало позицію обирає Сергій Кашицький, який і скоротив рахунок до мінімуму – 4:3. З середини другого тайму натиск «Імперіума» зростав. Двічі на 18-й та 21-й хвилинах Олександр Попенко загрозу відводив. А от на 22-й хвилині і його бездоганна гра дала «тріщину» після удару Олександра Романюка метрів з п’яти. Тож нічийний рахунок 4:4 залишався аж фінальної сирени. А як показала серія післяматчевих пенальті, переможний рахунок з виходом до ¼ фіналу Кубка Мрії «Гірка Полонка» втратила. На три влучних удари від «Імперіума», авторами яких ставали Сергій Кашицький, Олександр Романюк та Богдан Петрук, полонківчани відповіли лише двома ударами від Сергія Матвійчука та Романа Хомика.

Найкращий гравець матчу: Андрій Попенко (ФК Гірка Полонка)