:
2

Щербик Андрій/Кірепко Анатолій/Гоза Руслан

Басун Ярослава/Журибіда Віктор

Перша та передостання команди після двох турів п’ятої ліги волинського футзалу вступили у розіграш 1/8 фіналу за Кубок Мрії. Лише 21 секунда знадобилась, аби Максим Кондаревич вивів «ТТІ-2» вперед, вколотивши м’яч у дев’ятку. Але такий хід подій не надто приголомшив суперника, і лише завдяки чудовій реакції воротаря нововолинців після підступного удару нападника «Олики-2» з-під захисника на 2-й хвилині рахунок залишився незмінним. Та і надалі хлопці з Нововолинська атакували активніше, а їх територіальна перевага проглядалася все більше і більше. Лише питанням часу було те, коли номінальні господарі відзначаться голом вдруге. Сталось це на 7-й хвилині гри: Максим Кондаревич пробив по воротах суперника, м’яч влучив у воротаря, відскочив до Олега Самкова, який асистував тому же Максиму, і другим ударом нападник подвоїх рахунок у грі – 2:0. Закрутили голови нововолинці супернику і на 9-й хвилині. Та найвправнішим тут виявився воротар з «Вуд Еко Буду-2», який тричі рятував свою команду від неминучого голу. Нововолинськ продовжував грати першим номером, суперник вдало захищався, а на 10-й хвилині навіть заробив кутовий. Та небезпеки біля воріт «ТТІ-2» даний стандарт не створив. А рахунок у першому таймі міг би бути й інший, якби не чудова гра воротаря «Олики-2».

Територіальна перевага за Нововолинськом проглядалася і протягом другого тайму. Подекуди навіть складалось враження, що футзалісти з Олики лише бігають за м’ячем, немов під час гри у «квадрат». Але чи то зайдяки позиційній обороні гостей, чи невпевненим діям господарів під час завершальної стадії атак, рахунок залишався незмінним аж до 24-ї хвилини. Проте на табло часто збільшувалась кількість фолів як у однієї, так і у іншої команди. Справа за 27 секунд до завершення гри навіть дійшла до дабл-пенальті, який вдало реалізував Олександр Мельничук, встановивши переможний рахунок для «Нововолинська-2» – 4:0. А до того за «ТТІ-2» на 24-й хвилині ще відзначився голом Ілля Осінцов. Впевнена перемога Юрія Демуса і згодом чергова гра в ¼ фіналу за Кубок Мрії.

Найкращий гравець матчу: Максим Кондаревич (ТТІ Нововолинськ-2)