:
0

Мищук Анатолій/Гомон Сергій/Бродовський Руслан

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Пройти кваліфікацію для подальшої боротьби за Кубок Мрії у звітному двобої зустрілись два п’ятилігових клуби волинського чемпіонату з футзалу. Обидві команди уже зіграли два стартових матчі «регулярки», де номінальні господарі набрали максимальну кількість очок, а суперник задовільнився лише однією нічиєю. Тож статус фаворита у кубковій грі був дещо передбачуваний. Твердженням цього стала уже перша хвилини зустрічі, де «БусМаркет-2» тричі поспіль атакував ворота гостей, а третій удар навіть прийшовся у стійку. Лише на 3 хвилині «Олам Кесеф-2» організував свою першу атаку – удар нападника прийшовся повз воріт. Далі дві хвилини поспіль домінував знову «БусМаркет-2». Тут і голи не забарились. На 5 хв Богдан Дмитрук уже оформив дубль. Господарі атакували і надалі. Одну з таких атак на 6 хв перервав воротар гостей. Саме він через увесь майданчик віддав пас рукою з власного карного, і Тарлан Гаджиєв одним дотиком головою переправив м’яч у сітку воріт суперника, скоротивши рахунок до мінімуму. На 9 хв команди обмінялися гострими контрвипадами, та рахунок залишився незмінним. З цього моменту гра дещо вирівнялась і лише остання хвилина була за «БусМаркетом-2». Їх атаки були дещо гостріші та різноманітніші. Та до перерви рахунок не змінився.

А от другий тайм виявився досить щедрим на голи. Богдан Дмитрук розігрався по-справжньому. Саме він збільшив відрив своєї команди до трьох м’ячів на 15 хв. А ще через хвилину асистував Віталію Барванову – і на табло уже 5:1. Надалі проглядалася беззаперечна перевага «БусМаркета». Схоже, кубкова гра перетворилась на товариську зустріч. Питання лишалося тільки в тому, чи заб’є ще Богдан Дмитрук і взагалі, скільки разів ще відзначиться «БусМаркет-2». І як показав підсумковий результат матчу, автори попередніх голів до свого активу записали ще по голу. Богдан це зробив на 20 хв, а Віталій – на 26 хв. Тож впевнена перемога «БусМаркета-2» вселяє надію на успіх у боротьбі за Кубок Мрії.

Найкращий гравець матчу: Богдан Дмитрук (Бус Маркет-2)