:
3

Журибіда Володимир/Попко Максим/Гоза Руслан

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор/мал/

У 1/8 фіналу Кубка АМФВ жереб звів два першолігових клуби, які до нинішньої гри підійшли з дещо різними результатами стартових поєдинків регулярки: чинні володарі Кубка АМФВ з Ківерців – дві перемоги, «Крошу» - перемога та поразка. Як зазвичай буває у кубкових двобоях, дещо сумбурно  розпочали обидві команди та без особливих комбінаційних дій. Завдяки командному пресингу простору для розвитку атак не отримувала жодна з команд. І лише на 4 хв номінальним гостям вдалося «зліпити» непогану комбінацію, і після пасу Павла Баласа у воротах суперника «розписався» Денис Карпюк. Деяким сумбуром запам’яталась 9 хв, де команди пограли м’ячем не у футзал, а у пінг-понг, після якого Едуард Веселуха наважився на непідготовлений удар по воротах, і м’яч влучив у стійку. Ще через три хвилини непоганий удар вийшов у Дениса Карпюка метрів з дванадцяти, та прийшовся він прямо у воротаря. А загалом швидкісний футзал з частими втратами м’яча у першій половині тайму завершувався комбінаційними контратаками з незначною перевагою футзалістів «Крошу».

Щойно розпочався другий тайм, як більш технічні футзалісти гостей намагалися нав’язати свою гру. Та і «Локомотив» у єдиноборствах поступатись не збирався. І в цілому за рівної боротьби все ж вдруге фортуна посміхнулася автору першої гольової передачі. Надалі продовжився динамічний спортивний футзал за великої кількості єдиноборств і напрочуд малої кількості фолів, де у підсумку другого тайму на дві команди їх було лише три. А для порятунку матчу його кінцівку ківерчани вирішили грати з п’ятьма польовими гравцями. Проте цим лише скористався суперник. На 25 хв Денис Карпюк змарнував свій шанс відзначитись у порожні ворота, а за 26 секунд до фінальної сирени ударом головою в незахищену рамку відзначився Артем Сталінський, встановивши остаточний рахунок 0:3, з яким «Крошу» крокує до ¼ фіналу Кубка АМФВ.

Найкращий гравець матчу: Павло Балас (Kroshu)