3: 1

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор/мал/

Обидва клуби 1/8 фіналу Кубка Волині в нинішньому сезоні представляють свої інтереси в Суперлізі, де обидва стартові матчі новачок «Респект» програв. Хорівчани ж, зігравши лише одну гру, завершили її перемогою. Здавалось, футзалісти з Хорова мали би бути фаворитами даного двобою. Та тон у грі з перших хвилин задавали біло-блакитні. А відбувалось це, мабуть, тому, що номінальні гості заявили на гру лише шість футзалістів. Більше того, господарі навіть намагались не поступатись супернику не лише за фізичними кондиціями, але і у вправності володіння м’ячем. І все ж перші два стартові удари по воротах суперника були за хорівчанами – щоправда, обидва були заблоковані захисником. На 3 хв уже «Респект» заробив стандарт біля воріт суперника – розіграш не вдався і до удару справа не дійшла. Надалі наполегливість «Респекта» призвела до того, що на 6 хв у суперника в пасиві було 4 фоли, а на 8 хв – уже 5. Тож без дабл-пенальті тут не обійшлось. Та свій шанс на 10 хв втратив Богдан Зінгель, пробивши з 10-метрової позначки у воротаря. Здавалось, до завершення тайму «Респект» все ж дотисне свого суперника, де за 23 секунди до його кінця «Хорів» навіть взяв тайм-аут. Але на перерву команди пішли з нулями на табло.

Малюнок гри у другому таймі практично не змінився. На відміну від рахунку – Олександр Гезун, вивів на 16 хв вивіреним пасом Михайла Зайчука віч-на-віч з воротарем суперника, а останній не схибив, і його команда вийшла уперед. Такий рахунок тримався чотири хвилини, поки прикрої помилки не припустився воротар «Респекта», і Святослав Петросюк зрівняв рахунок. Він же на 21 хв міг вивести свою команду уже вперед, та з вигідної позиції схибив. Через хвилину відповідь настала за автором першого голу, але на заваді опинилася стійка. Здавалось, нічийний рахунок закономірний і долю путівки до ¼ фіналу команди вирішать у післяматчевих пенальті. Та за 16 секунд до завершення гри «Респект» отримав право на кутовий, а ще через 6 секунд Михайло Зайчук вивів «Респект» до чвертьфіналу Кубка Волині. Гол з сиреною в порожні ворота встановив підсумковий результат 3:1 на користь «Респекта».

Найкращий гравець матчу: Михайло Зайчук (Respect)