8: 2

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Суперліговий клуб «Надія» в 1/8 фіналу Кубка Волині екзаменував вищоліговиків з Олики. Слід також зауважити, що свої стартові матчі регулярки обидва клуби завершували перемогами. Різниця лише в тому, що «Надія» зіграла один матч, «ВудЕкоБуд» - два. Та все ж різниця у класі, де першим номером грає «Надія», проглядалась із стартових хвилин. Лише одна хвилина двадцять три секунди Сергію Шафранському знадобилось, аби на табло напроти його команди засвітилась одиничка. Пройшло ще півтори хвилини, і рахунок подвоїв Роман Москалик. Для збиття стартового напору «ВудЕкоБуд» на 4 хв уже використала свій тайм-аут. Схоже, такий крок став досить виправданим, адже «Надія» не лише припинила забивати у першому таймі, але і Денис Гонта скоротив рахунок у грі. Загалом, перший тайм все ж пройшов за територіальної переваги номінальних господарів. Саме вони, застосовуючи активний пресинг по всьому майданчику, не дозволяли супернику дістатись до власних воріт. Самі ж різноманітно комбінували, завдаючи багато роботи воротарю з Олики.

Другий тайм на майданчику практично нічого не змінив. А от рахунок на табло змінювався все частіше і частіше. Хороша «триходівка» в один дотик вийшла у «Надії» на 15 хв, і Роману Москалику залишилось лише переправити м’яч в пусті ворота.  До речі, саме він ще й реалізовав 6-метровий, і на табло уже 4:1 на 18 хв. До розгромного рахунку 20 хв та 24 хв, застосовуючи гру з п’ятьма польовими, почергово долучались Ігор Кудінов, ще двічі Сергій Шафранський та Роман Москалик. Щоправда, гравці з Олики зуміли забити гол престижу за 12 секунд до завершення гри зусиллями Сергія Подгуски. Тож перемігши 8:2 до ¼ фіналу Кубка Волині крокує «Надія», «ВудЕкоБуд» з дистанції сходить.

Найкращий гравець матчу: Роман Москалик (Надія)