:
4

Шульгач Андрій/Осипчук Владислав/Котельчук Ігор

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Одне очко у «Вишкова», три у «Луцьктепло» після стартового туру волинського футзалу – саме таким був багаж суперників перед цією грою. Форсувати події з перших хвилин гри обидва клуби не намагалися. Тож перша класична атака в один-два дотики, а заодно і прохід до воріт вийшов у номінальних гостей. Та атака атакою, але удару по воротах не відбувалося через брак техніки у завершальній стадії. Надалі гравці «Луцьктепло» комбінували більше та різноманітніше, «Вишків», в свою чергу, активно та вдало захищався. До того ж, надійно грав кіпер господарів. Досить непоганий гольовий стандарт футзалісти «Луцьктепло» заробили на 9 хв. В цілому і розіграш вийшов непоганий, та кіпер суперників зіграв ще краще. Для покращення своїх тактичних задумів, а заодно і певного перепочинку, на 13 хв гості взяли тайм-аут, після якого все ж таки провели декілька конструктивних атак, що за 54 секунди змусило і суперника користатися своїм тайм-аутом. Але як згодом виявилось, позиційна оборона «Вишкова» у першому таймі встояла – 0:0.

З атак розпочали гравці «Луцьктепла» і у другому таймі. А ось тут на 17 хв захист «Вишкова» уже дав тріщину. Як і належить капітану команди, Олександр Дубець вів свою команду – більше того не лише вів, але й відзначився забитим голом. Згодом на 18 хв Тарас Сльозко взяв приклад зі свого капітана і подвоїв рахунок у матчі. З цього моменту фортуна від жовто-червоних ніби відвернулась. Здавалось, їх потужні атаки приведуть до розгромного рахунку. Та все відбувалося зовсім навпаки, «Луцьктепло» атакував, а забивав «Вишків». На 20 хв Андрій Лобанов скоротив рахунок у грі. А вирівняти показник на табло вишківчани могли уже на 24 хв, де після обрізки автора першого голу Андрій ледь не оформив дубль. Та ситуацію все ж таки виправив за дві хвилини до завершення гри Микола Наконечний, який гарматним пострілом з лівого флангу вколотив кулястого прямісінько у дев’ятку. Під кінець тайму «Вишків» намагався збити темп, використовуючи на 29 хв тайм-аут. І це йому вдалося, як і вдалося перетворити програшну гру на нічийний результат 2:2.

Найкращий гравець матчу: Олександр Дубець (Луцьктепло-Четвертня)