:
8

Осипчук Владислав/Котельчук Ігор/Шульгач Андрій

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор/мал/

Сусіди по турнірній таблиці з одноочковим багажем зустрічались у другому турі. Тож бажання покращити турнірне становище після другого туру, а загалом і здобути перемогу у обох команд проглядалось з перших секунд матчу. Уже на 1 хв вихід один на один за «Дежою» і перший втрачений гольовий момент. Та щойно розпочалася друга, і Андрій Карабін виправив помилку своїх партнерів, і його команда уже вийшла уперед – 1:0. Та відпускати в рахунку свого суперника номінальні гості наміру зовсім не мали, і після двох поспіль атак на 4 хв Роман Ярмощук відновив рівновагу. З цього моменту обидві команди намагалися грати більш обережно та при втраті м’яча моментально поверталися до захисту воріт практично повними складами. Футзал набув зустрічного характеру, немов поривистий вітер – то в одну, то в іншу сторони, де м’яч надовго не затримувався у жодної з команд. Одна з таких вибухових атак на 8 хв для «Дежі» знову стала гольовою – відзначився Олександр Вішнер. Та не пройшло і двох хвилин, як Роман Ярмощук ще раз підтвердив свої бомбардирські якості і вколотив м’яч у сітку воріт метрів з восьми. Тож підсумок першого тайму засвідчив бойову нічию 2:2 з великою кількістю боротьби та на високих швидкостях.

Початок другого тайму став дзеркальним відображенням першого, де на атаку однієї команди інша відповідала своєю. Та як згодом виявилося, різниця була лише в цьому, що цих же чотири голи були на рахунку лише футзалістів з «White Band». Хоча на 17 хв по справжньому гольовий момент був за «Дежею», де нападник впритул розстрілював воротаря суперника, та останній виявився непробивним. А от номінальні гості на 20 хв зусиллями Миколи Ніканорова знову вийшли уперед. З цього моменту напруга у матчі зросла ще більше – «Дежа» намагалася відігратись, суперник був не проти ще більше закріпити і так переможний рахунок. Вперше на 22 хв це зробив Володимир Тачинський. Та і за такого рахунку футзалісти з Колодежа не полишали надії відігратись. Їх наполегливі атаки змушували суперників фолити, і за дві хвилини до завершення гри у гостей уже було п’ять фолів. Та на тій же 24 хв Віталій Глушко збільшив перевагу своєї команди до трьох м’ячів. Дещо відігратись «Дежа» могла через хвилину, але дабл-пенальті не реалізовував Юрій Гогой – впевнено зіграв воротар. І все ж ще один м’яч у сітці воріт глядачі побачили. За 20 секунд до завершення гри в порожні ворота відзначився Вадим Мойсеєв, гол якого зафіксував остаточний результат 2:6 на користь «White Band».

Найкращий гравець матчу: Роман Ярмощук (White Band)