:
3

Щербик Андрій/Котельчук Ігор/Осипчук Владислав

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор/мал/

У другому турі шістнадцятого чемпіонату Волині з футзалу серед четвертолігових клубів зустрілись команди, які на старті здобули перемоги. «Гірка Полонка» розпочала гру активніше, «Колос-2» першу хвилину здебільшого оборонявся. І уже на 2 хвилині наполегливість полонківчан дала свій результат – Юрій Щур вивів свою команду вперед. Хоча за мить до цього міг відзначитись саме «Колос-2». У восьми метрах від воріт ківерчани заробили стандарт, та його реалізація була не найкращою, після розіграшу справа не дійшла навіть до удару. Проте забивши гол, господарі стартові оберти дещо збавили, а гості свої атаки організовували все частіше і частіше. На 5 хв гри після удару Володимира Ренькаса полонківчан врятувала поперечина. 6 хв та 7 хв надалі були за ківерчанами, які до пасиву господарів записали два фоли, а до свого активу два удари по воротах – перший прийшовся у воротаря, другий – повз рамку. «Гірка Полонка» миттєво відповіла – виручив голкіпер. Надалі для перепочинку на 10 хв господарі використали свій тайм-аут. Кінцівка ж першого тайму запам’яталась виходом віч-на-віч з воротарем Владислава Деркача, котрий  не зміг переграти свого опонента, пробиваючи двічі метрів з шести. Тож голів у першому таймі глядачі більше не побачили.

Щойно розпочалась друга половина, як на 14 хв Ростислав Гусак наважився на потужний удар з десяти метрів, та воротар суперника впевнено його парирував. Надалі обрізку захисту «Колоса-2» на 16 хв з виходом один на один не використав Вадим Матвійчук – переграти воротаря не вдалося. На цій же хвилині арбітри зафіксували фол зі сторони «Колоса-2». Здавалось, даний стандарт ніякої загрози команді не несе, так як до воріт метрів тридцять. Та після удару Романа Хомича м’яч кулею попрямував в сторону воріт суперника, де на своєму шляху торкнувся одного із захисників, після чого, дезорієнтувавши кіпера, опинився у сітці воріт – 2:0 на користь «Гіркої Полонки». Ще більш закріпив перевагу господарів на 18 хв Сергій Матвійчук, котрий скористався невпевненими діями воротаря суперника. Надалі останні п’ять хвилин матчу проходили у надто високому темпі, немов гру тільки розпочали. Тож і голи глядачі ще побачили. Спочатку на 20 хв Володимир Ренькас дещо скоротив рахунок, а Сергій Матвійчук на 25 хв поставив переможну крапку у даному двобої. «Гірка Полонка» отримує другу перемогу поспіль – рахунок 4:1.

Найкращий гравець матчу: Андрій Попенко (Гірка Полонка)