:
6

Гоза Руслан/Попко Максим/Твердяк Микола

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор/мал/

До другого туру обидва клуби підійшли з різним очковим багажем. Номінальні господарі з нулем, гості в якості лідера після першого туру. Та у звітній грі комбінаційного футзалу на її початку не виходило у жодної з команд. Обидва клуби намагалися нав’язати один одному свою перевагу за рахунок індивідуальних дій, що призводило лише до хаотичних атак. До того ж гості ще й застосовували гру зі зміною четвірок, дотримуючись тактики від оборони. Та конструктивних атак не виходило і у господарів, незважаючи на те, що суперник свідомо віддав ініціативу, аби підловити опонента на контратаці. До речі, це подекуди спрацьовувало, і час від часу «Воротнів» завдавав дошкульних ударів по воротах суперника. Перший тривожний дзвоник біля воріт господарів пролунав на 8 хв, коли після помилки захисту нападник воротнівчан завдав потужного удару, який, щоправда, прийшовся прямо у воротаря. Тож нульовий рахунок втримався надалі, і, в першу чергу, мабуть, тому, що, втративши м’яч, обидва суперники миттєво поверталися на захист власних воріт. Так тривало аж до 11 хв. Саме тоді Петро Чорний вдало скористався помилкою захисту суперника і відкрив рахунок у грі. Це неабияк сколихнуло гостей, і останні дві хвилини повністю за ними. Щоправда зрівняти рахунок у першому таймі їм не вдалося.

З перших хвилин другого тайму «Воротнів» продовжив свій натиск. І лише надійний сейв Василя Суркова на 16 хв знову залишив свої ворота недоторканими. На цій же хвилині футзалісти з Дубнівської організували свою контратаку, та з вигідної позиції практично в порожні ворота схибив Ігор Найдюк. На 17 хв Сергій Савчук необачно вийшов з м’ячем в руках за лінію власного карного майданчика. Небезпечний стандарт у виконанні футзалістів з Дубнівської обернувся швидкою контратакою воротнівчан, і Дмитро Чубара зрівняв рахунок. Останні 5 хвилин пройшли за обопільних атак та на високих швидкостях. Швидко змінювався і рахунок у матчі. Футзалісти з Дубнівської вдалися до тактики гри з п’ятьма польовими після прикрого голу практично з нульового кута від Максима Вертея у дальній кут. Та згодом за 56 секунд до завершення гри Андрій Случик забив третій гол для своєї команди. «Дубнівська» не здалася, і Олександр Захарчук теж відзначився забитим голом. А переможну крапку у матчі поставив Андрій Случик, підставившись під удар суперника, і від його ноги м’яч від свого карного майданчика попрямував у порожні ворота суперника. Вольова перемога «Воротніва» з рахунком 2:4.

Найкращий гравець матчу: Сергій Савчук (Воротнів)