:
6

Гоза Руслан/Твердяк Микола/Попко Максим

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор/мал/

Обидва клуби втратили очки у стартовому матчі регулярного чемпіонату серед третьолігових клубів. «Грифон» задовільнився мінімальною гольовою нічиєю, «ТеремноХліб-2» мінімально поступився у результативному двобої 5:6. Тож практично перших дві хвилини суперники провели без акцентованих атак на ворота суперників, немов вивчаючи тактику один одного. Першими на удар по воротах суперника наважився «Грифон». Воротар хлібопекарів діяв впевнено і залишив власні ворота сухими. Позиційний футзал із затяжними передачами продовжувався і надалі. Та на 6 хв номінальні господарі помилилися в центрі майданчика саме після таких передач, і, перехопивши м’яч, два нападники помчали до воріт суперника. Переграти воротаря «Грифона» їм не вдалося, тож рахунок надалі лишився нульовим. На 7 хв уже продемонстрував свою майстерність кіпер гостей – у відчайдушному стрибку він перевів м'яч з «дев’ятки» на кутовий. 10 хв запам’яталась взяттям тайм-ауту «Грифоном» та згодом затяжною атакою теремнівчан, яка завершувалася трьома ударами поспіль по воротах суперника. У двох випадках кулястий пролітав повз стійок, в третьому був заблокований захисником. Здавалось, за надійної оборони з боку обох команд перший тайм так і завершиться нульовою нічиєю. Та 11 хв констатувала зовсім інше. «Грифон» отримав право на стандарт з кутового, після подачі якого Микола Поліщук знайшов шпаринку у захисті суперника і першим же дотиком відкрив рахунок у грі. Вирівняти шальки терезів гості могли на 12 хв. Та з вигідного стандарту метрів з восьми Вадим Вознюк пробив далеко повз ворота.

З початку другого тайму «Грифон» вирішив грати, застосувавши тактику позиційної оборони. Це і зіграло на руку суперника. Завдяки зусиллям Владислава Власюка на табло засвітилась ще одна одиничка. Та щойно господарі після пропущеного голу розіграли з центра майданчика, як Костянтин Яценко завдав прицільного удару, і його команда знову вийшла уперед. Та вести у рахунку «Грифону» довго не довелося. Рівно через хвилину Богдан Рабський знову встановив рівновагу. Надалі проглядалась незначна територіальна перевага за господарями, в першу чергу, завдяки володінню м’яча на своїй половині майданчика. Така тактика дозволяла їм швидкі контрвипади. Один з яких на 25 хв і став результативним. Отримавши стандарт поблизу карного майданчика суперника, як згодом виявилось, Богдан Компанієць забив переможний для своєї команди гол. Хоча врятувати гру міг Вадим Вознюк після штурму своєї команди під завісу матчу. Саме його удар головою прийшовся у поперечину практично з сиреною про завершення гри.

Найкращий гравець матчу: Богдан Компанієць (Грифон)