:
3

Попко Максим/Твердяк Микола/Гоза Руслан

Журибіда Віктор/Голоскоков Дмитро

Діаметрально протилежно зіграли перший тур команди-опоненти: «Бережанка» перемогла, а «Локі» програв дебютний матч. Єдине, що об’ єднувало колективи, так це різниця в рахунку: і там і там вона складала чотири м’ ячі. «Метеори» спробували здивувати суперників підключенням до атаки воротаря, але на цьому усі дива»Бережанки» і закінчилися. Об’єктивно сильніші і за підбором гравців, і за рівнем гри «вікінги» швидко забили перший гол – відзначився Олександр Шитов, а вже за пару хвилин Олександр оформив дубль. Він же міг оформити і хет-трик, адже «бережанківці» перед перервою за кожної нагоди підключали свого кіпера Віталія Шинкарука до атак, а Шитов намагався вразити порожні ворота, втім не склалося... Перед перервою Василь Пилипюк заробив небезпечний карний удар, але Дмитро Медунецький пробив у стінку. До речі, Дмитро міг ще й відзначитися голом «у роздягальню», але воротар був на місці. В «Бережанки» традиційно активним був Костянтин Добровольський, змістовну гру демонстрував досвідчений Вахтанг Машава, але усіх цих компонентів було замало для того, щоб «розмочити» Дмитра Притулюка.

Після перепочинку більш «зарядженими» виглядали «бережанківці» і вже на перших хвилинах Андрій Мединський небезпечно пробивав по воротах адептів веселого бога-хитруна. Номінальні гості практично увесь другий тайм розігрували п’ятого гравця, а їх опоненти намагалися влучити в порожні ворота. Така собі «американка» тривала аж доти, доки Дмитро Медунецький таки не зміг добре розвернутися з м’ячем і пробити точнісінько в «дев’ятку». Рахунок 3:0 за сім хвилин до кінця дозволяв «локіанцям» грати розкуто і в задоволення, а тому в якійсь з моментів Олександр Шитов перехопив передачу суперників і вихід «два в нуль» реалізував Дмитро Медунецький. «Обрізка» при грі з п’ятим призвела до виходу на порожні ворота Романа Голяна (той не схибив), а потім той таки Медунецький довів рахунок взагалі до розгромного.   Роман Голян зумів поставити останню крапку в цьому поєдинку, рахунок 7:0 – беззаперечна «чиста» перемога «Локі».

Найкращий гравець матчу: Олександр Шитов (Локі)