:
2

Попко Максим/Хомич Анатолій/Гоза Руслан

Журибіда Віктор/Голоскоков Дмитро

Як і минулого сезону «Луцьктепло» (команда-старожил футзальних перегонів Волині) знову виступає об’єднаним колективом, і цього разу долучає до себе «Четвертню». Попередній партнер «Клевер сторс» в сезоні 2023-24 виступає окремим колективом і в лізі нижчій за рангом. Що стосується їх опонентів ФК «Покров», то кістяк православної команди повністю зберігся, а на зміну забивним представникам олицького клубу, які повернулися у «Вуд Еко Буд», прийшли нові гравці, що «обкаталися» в матчах «Ярмарку футзалу». Отже, матч обіцяв бути цікавим, тим паче, що «Луцьктепло» за підсумками минулого сезону потрапив у Другу лігу з Першої, а «Покров» з Третьої в ранзі абсолютного чемпіона піднявся у Другу. Команди розпочали з розвідки, можливо, дещо краще м’яч тримався у «тепловиків», проте «батюшки» першими почали загрожувати воротам опонентів. Однак рахунок відкрили підопічні Ярослава Русина в досить безневинній ситуації: Сергій Мельничук бив по воротах, а рикошет від Павла Шматюка підібрав Яків Антонюк. Дальні «закиди» «Покрова» мало турбували номінальних господарів, адже «зачепитися» за м’яч «батюшкам» давалося важко. Прикрою помилкою при вводі з-за бокової скористався Олександр Дубець: він «обікрав» опонента, пройшов до воріт і цього разу асистував Михайлові Шкабурі, який підставив ногу на дальній стійці. «Покров» спробував увімкнути швидкість і потужний удар Кирила Шпаковського перевірив на міцність штангу «Луцьктепла», непогано підставляв ногу під «лонгбол» Василь Каленюк, але довгою передачею від свого «кіпера» скористався невтомний Яків Антонюк, відскок від захисника «гостей» ліг прямісінько йому в ноги. До перерви рахунок не змінився і з перевагою в три м’ячі «четвертянці» відправилися на відпочинок. Гарний ігровий настрій «тепловиків» дозволив їм досить швидко забити і в другому таймі: при грі на випередження помилився захисник і «стовп» спокійно прийняв м’яч, після чого впритул розстріляв ворота «Покрова». Втім, вже за хвилину гравцям православної команди вдалося сквитати один гол: потужний удар Владислава Ващука залетів «від борта в лузу», чи то пак, від стійки в кут. Цей гол дав надію гравцям в білій формі і декілька небезпечних моментів могли повернути у гру «Покров», але останній м’яч «Луцьктепла» (відзначився знову при розіграші карного удару Яків Антонюк) встановив рахунок 5:1 на користь «тепловиків».

Найкращий гравець матчу: Олександр Дубець (Луцьктепло-Четвертня)