:
5

Максимов Дмитро/Твердяк Микола/Кірепко Анатолій

Василевський Андрій/Журибіда Віктор

Уже на 10 секунді гри футзалісти з «Володимирівки» могли оформити, мабуть, найшвидший гол шістнадцятого чемпіонату Волині з футзалу, та не змогли реалізувати вихід двох гравців проти одного воротаря. На початку другої хвилини уже «БусМаркет-2» наніс удар по воротах, але після рикошету захисника м’яч полетів на кутовий. Загалом 2 хвилина гри була за «БусМаркетом-2», і під її завісу воротар з «Володимирівки» знову рятував свою команду, відбивши «кулястого» після удару Сергія Кодні. 4 хвилина запам’яталася виходом один на один Юрія Олексюка, але рахунок залишився нульовим. Згодом активність володимирівчан зросла, що засвідчують три фоли в пасиві господарів уже на 5 хвилині. І все ж наполегливість гостей на 6 хвилині дала свій результат – Сергій Чемерис вивів «Володимирівку-2» вперед! Декілька зустрічних контратак команди провели на 8 хв, але успіху не досягла жодна. Навіть вихід віч-на-віч Олександра Тимошенка на початку 9 хвилини рахунок на табло не змінила. Кінцівка першого тайму пройшла за незначної територіальної переваги «БусМаркета-2», але контрвипади «Володимирівки-2» були не менш вразливими. Лише відмінна реакція воротаря «БусМаркета-2» врятувала від неминучого голу після удару зі стандарту Ігоря Мосурця. Не забив Мосурець і дабл-пенальті на останній хвилині за перебір суперником накопичувальних фолів!

З самого початку другого тайму на комбіновану атаку «Володимирівки-2»  суперник відповів ударом повз ворота метрів з десяти. В подальшому досить непоганий футзал демонстрували футзалісти номінальних гостей, незважаючи на свій віковий ценз. Та 19 хвилина для них стала нефартовою. Пенальті за гру рукою у власному карному майданчику заробив автор першого голу. Спочатку Сергій Кодня даний шанс зрівняти рахунок не реалізовував, пробивши у воротаря, проте на добиванні першим був Богдан Дмитрук – 1:1. Гра наближалася до завершення, і, здавалось, нічийний рахунок був логічним завершенням двобою. Для перепочинку на 22 хв «Володимирівка-2» взяла тайм-аут, після якого ледь не вийшла вперед. Утім, потужний удар Ігоря Мосурця на себе прийняла поперечина. А найбільш прикрий момент для «Володимирівки-2» стався за 18 секунд до завершення гри. Леонід Чабан необачно втратив м’яч у власному карному, і завдяки голу Сергія Кодні «БусМаркет-2» здобув вольову перемогу – 2:1.

Найкращий гравець матчу: Сергій Чемерис (Володимирівка-2)