:
4

Твердяк Микола/ Кірепко Анатолій/Бродовський Руслан

Василевський Андрій/Журибіда Віктор

Черговий шістнадцятий марафон волинського футзалу сьогоднішні суперники розпочали у середньому темпі. Молоді амбітні футзалісти з Олики намагалися задавати тон грі. Та попри їх наполегливість, згодом ініціатива перейшла до ніг бубнівчан. «Біло-червоні» провели декілька конструктивних атак з послідуючими ударами по воротах, та рахунок залишався незмінним завдяки впевненій грі воротаря суперника. Захопившись своїми атаками, футзалісти гостей ледь не поплатилися виходом один на один до своїх воріт. Лише завдяки фолу та покаранню у вигляді «гірчичника» їм вдалося зупинити суперника за метр до карного майданчика. Але перспективний стандарт «ВудЕкоБуд-2» виконав не найкращим чином, і рахунок залишився незмінним. Для певного перепочинку господарі на 9 хв використали своє право на тайм-аут. А загалом і до того невисокий темп на кінець першого тайму ще більше впав, при цьому відчувалася втома обох команд. А брак техніки гравців взагалі не дозволяв грати у командний комбінаційний футзал. Гравці обох клубів здебільшого завдавали удари по воротах з непідготовлених позицій, що серйозної роботи воротарям не додавало. І навіть гол Андрія Демського за 18 секунд до завершення тайму швидше став винятком, аніж закономірністю. Але факт є факт, і на перерву саме «Бубнів» пішов з перевагою в один м’яч.

Немов повіривши у власні сили, другий тайм номінальні гості розпочали більш конструктивно. Два поспіль удари по воротах уже на 16 хв вселяли надію на закріплення рахунку. Згодом так і сталося: на 17 хв Андрій Демський оформив «дубль», вдало замкнувши на дальній стійці простріл свого партнера. Територіальна перевага бубнівчан у другій половині проглядалася й надалі. І на 21 хв така гра знову принесла свої плоди. Третій м’яч у ворота суперника відправив Тарас Панасюк – прослизнувши лівим флангом повз захист суперника, він вдало пробив повз воротаря у дальній кут. А 24 хвилина гри ще й принесла дубль Тарасу Панасюку. Кінцівка ж гри була повністю за футзалістами з Бубнова, які й записали до свого активу перемогу – 0:4.

Найкращий гравець матчу: Андрій Демський (Бубнів)