2: 0

Ярмольська Яна/Кузнецов Дмитро

Амбітний «Респект» повернувся у волинський футзал після пропущеного попереднього сезону. Утім, починати Суперлігу лучанам довелося проти чинних віце-чемпіонів Суперліги та володарів Кубка Волині – титулованої «Надії». Два роки тому саме над колективом із Хорова «Поважні» здобули свою дебютну перемогу в Суперлізі, тож у цьому матчі намагалися так само успішно повернутися до гри після тривалої паузи.

Розпочали гру цікавіше саме лучани – уже в дебюті гри Богдан Зінгель потряс бокову стійку воріт «Надії». Після стартової активності «Респекта» підопічні Миколи Радька взяли гру під контроль, граючи свій традиційний футзал, однак знову ледь не пропустили у середині тайму, коли в стійку тепер вже влучив Михайло Зайчук. Загалом, у першому таймі гравці «Респекта» були набагато активнішими біля чужих воріт, постійно тримаючи в напрузі голкіпера «Надії» Владислава Швеця та не даючи майже нічого біля власних воріт. Утім, попри всі старання обох команд на перерву вони пішли без забитих голів.

А от другий тайм досить несподівано своїм голом відкрила «Надія»: Сергій Шафранський майстерно пробив повз стінку зі штрафного майже з центру майданчика – 1:0. «Респект» уже невдовзі мав чудовий шанс відігратися, однак після прострілу Владислав Дячук якимось дивом не заніс м’яч у ворота на дальній стійці! А на 19-й хвилині Шафранський знову покарав лучан за грубу помилку, перехопив м’яч на чужій половині та на класі розібрався із воротарем та захисником – 2:0!  Після такого подвійного удару номінальні гості протистояння понеслися відігруватися, однак гравці «Надії» мали навіть більше шансів під час своїх дуже гострих контратак – міг забивати знову Шафранський, ледь не відзначився Ярослав Писько. Останні хвилини відзначилися облогою володінь «Надії» п’ятьма польовими «Респекта», однак колосальний досвід хорівського колективу комбінаціями лучан розхитати не вдалося, тож рахунок до фінальної сирени не змінився. Клас побив велике бажання, а «Надія» розпочала свій черговий суперліговий похід з перемоги.

Найкращий гравець матчу: Сергій Шафранський (Надія)