:
8

Літвінчук Леонід Васильович, Ярмощук Роман Олександрович, Бабич Олександр Сергійович

Онищук Ю., Шитов О.

І «Фіміам», і «Колос-2» вже з’ясовували відносини між собою за допомогою шестиметрових ударів коли вдруге зустрічалися у півфіналі плей-офф Пятої ліги. Того разу лучани були вправніше і здобули мінімальну перемогу, що дала путівку до чемпіонського фіналу. В якому, до речі, у двох з трьох поєдинків «Фіміам» добряче потренувався бити пенальті.

Звітний матч старих суперників-знайомих відбувався за традиційним сценарієм для «червоних», котрі останнім часом полюбляють дарувати своїм вболівальникам драматичні сюжети. У вівторок ввечері все було доволі звичним. Лучанин Олександр Потурай в середині першого тайму відкрив рахунок, а Артур Ульяшин баланс перед перервою відновив – 1:1.

Після відпочинку ківерчанин Денис Левчук вивів гостей вперед, а за хвилину до сирени капітан «Фіміаму» Олександр Тимущук влучним пострілом підписав бойову нічию. У серії пенальті господарі помилялися менше і в підсумку здобули путівку до фіналу Кубка Мрії.