6: 3

Гайда Яна/Гетьман Василь

Завершував різдвяний "вікенд" в залі ОДЮСШ поєдинок 1/8 фіналу розіграшу Кубка АМФВ між вищоліговим ківерецьким ЛОКОМОТИВом та представником 2-ліги командою з рівненщини FC HAWEST. Такий передстартовий анонс віщував легку прогулянку залізничникам до чвертьфіналу, але це--- кубкова дуель, де інший формат змагань і все вирішується в одному матчі. А тут ще й так сталось, що матч розділився через форс-мажорні обставини на два міні-матчі з інтервалом у три тижні. Тепер можемо тільки гадати, як би закінчилась зустріч 3-грудня, коли після завершення 1-тайму на табло світилось 2:1 і раптово вимкнулось світло. А проходив 1-тайм тоді в абсолютно рівній боротьбі, команди відповідали атакою на атаку, всередині тайму обмінялись голами причому рахунок відкрив гравець команди гостей Ігор Білітюк. Але господарі, завдячуючи досвідченому Юрію Чепурі та Валентину Хлистіку відповіли відразу дуплетом, але все мав вирішити 2-тайм.

І ось з інтервалом у три з гаком тиждні відбулось довгоочікуване догравання.Феєричний початок, красивий, атакуючий та агресивний футзал демонструють обидві команди.Суперники ніби забули про захист власних воріт----головне було засмутити воротаря своїх опонентів.Проходить 4-хв і команди встигли з однаковою послідовністю двічі обмінятись забитими м'ячами.В складі залізничників дубль до свого активу записав Олександр Друкачук, а за команду з Підлозців йому відповіли  Юрій  Яковлєв та  Максим Малаховський.Команда з дубнівщини не відпускає гру, біло-зелені чіпляються за кожен м'яч, намагаючись, як мінімум зрівняти рахунок та спробувати свій шанс в післяматчевій серії пенальті, але не дали їм такої нагоди досвідчені локомотивники----з інтервалом в одну хвилину Олександр Гезун та Юрій Чепура вбивають інтригу цієї зустрічі. Трудова перемога ківерчан, вищолігова команда виходить в 1/4 фіналу Кубка АМФВ, а рівненчани тепер можуть зосередитись на матчі регулярки, де в них справи теж ідуть не найкращим чином, але ще є достатньо матчів, щоб турнірну  ситуацію покращити.
Кращі  гравці: Друкачук  Олександр - Згоранець  Олександр