:
3

Мищук Нестор Анатолійович, Леончук Олександр Олександрович, Скиданюк Сергій Васильович

Трофімчук Р., Зварич Я.

Глядачам дуже сподобалась елегантна та не груба гра, адже в першій половині  не було жодного порушення правил. «Волиньсталь»на правах срібного призера регулярної першості почали грати у свій футзал, а «Ярд» ніби був не готовий до такого перебігу подій що і призвело до взяття воріт «сталевиками» в першому періоді зустрічі аж тричі. Відповіді на таку гру від команди в жовто-блакитній формі забитими не було. В другій половині зустрічі ситуація на майданчику різко змінилась, тепер уже «Ярд»почав забивати. Спочатку Олександр Голодюк вдало закінчив розіграш стандарту, а за дві хвилини до завершення зустрічі загнавши круглого у ворота суперника та виконавши дубль, придав неабиякої інтриги у матчі. Нажаль для «Ярду», зусиль прикладених після другого забитого м’яча, не вистачило. Від так важка перемога команди «Волиньсталь» з рахунком 3:2 виводить їх до півфінальної стадії плей-офф.